PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873567}

1899

6,6 23 913
ocen
6,6 10 1 23913
5,4 7
ocen krytyków
1899
powrót do forum serialu 1899

Nie powiem, że spodziewałem się czegoś podobnego lub takiego samego jak "Dark". Gdyby tak było to ten serial ani mnie ani nikogo już by nie wciągnął. Ale napięcie, tajemniczość i dramat jest naprawdę budowany powoli skrzętnie, i powiem wam, że mnie ten serial krok po kroku coraz bardziej wciąga. Jest naprawdę mroczna duszna atmosfera morze i ocean potrafią być przerażające bezmiar wód niezbadane tajemnice. Dla ludzi z XIX wieku było to tym bardziej mroczne. Jestem dopiero na trzecim odcinku a już serial pochłonął mnie do głębi. Nie rozumiem tylko ludzi, którym ten serial się nie podoba. Tutaj jest potrzeba skupienia się i trochę cierpliwości nie jest to coś w stylu łubu-dubu. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
thc86

Jesteś wrogiem magdyxd, bo osmielasasz się mieć własne zdanie, a magda tego nie lubi

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Czy dziennikarz, który się nazywa Eyk jest dla ciebie jakimś dowodem, czy potrzebujesz dowodu podbitego przez prof.?
https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2022-12-09/wall-street-trio-s-bitesiz e-guide-to-german-m-a-in-2023

https://muckrack.com/eyk-henning

Ten dziennikarz jest oczywiście Niemcem.
To jeden z wielu przykładów, choć imię pewnie nie jest zbyt popularne.

Yennzmorza

Spóźłniłaś się z tymi atakami na moją osobę i nie wiem, po co dyskutujesz, o rozmowie, która została zakończona, zresztą w przeciwieństwie do ciebie, niektórzy potrafią rozmawiać w sposób kulturalny, a użytkownik thc86 wcale nie odbiera mojej osoby w sposób negatywny. Przestań trollować, bo tym się staje twoje zachowanie, tylko w celu rozniecenia kurzu, który dawno opadł. Odpuść sobie i zajmij się życiem.

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Podałam przykład że imię Eyk istnieje więc próbujesz skierować dyskusję na inne tory. Ok idę zająć się życiem.

Ps. Użytkownik thc nie odbiera twojej osoby negatywnie ale ty jego już tak, on nie godzien zostać twoim znajomym. To musi być wielce ekskluzywne grono, fiu fiu...

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

To jest forum tu nie ma "spóźnionych", mogę nawet coś w temacie dyskusji napisać za 5 lat jak będę miała taką ochotę.

Yennzmorza

Spóźnilaś się, bo ta kwestia już dawno została wyjaśniona... Ogarnij się i zamiast trollować, zrób sobie maseczkę i obejrzyj miły film. Napij się herbaty z cytryną i zjedź pierniczka. Złość piękności szkodzi...

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Jeszcze jeden przykład:
https://de.namespedia.com/details/Eyk

Yennzmorza

Ty naprawdę najpierw się zorientuj na czym rozmowa stanęła, a potem komentuj...i weź wyluzuj, bo obsesją zaczynasz trącać.

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

O co ci chodzi? Argumenty niewygodne to się czepiasz?

Yennzmorza

Masz coś z głową dziewczyno. Jakbyś chociaż postarała się przeczytać to, co zostało napisane ze zrozumieniem i nie była tak chorobliwie agresywnie na mnie nastawiona, to byś dawno zauważyła, że już dawno przyznałam, że się pomyliłam, bo imię to nie występuje w oficjalnych rejestracji, ale być może jest wymarłe lub np. jest nazwą własną, którą można nadawać w niektórych państwach zamiast imion. Już dawno przyznałam się do błędu, a ty wyskakujesz jak nawiedzona ze swoimi mądrościami, bo jak już napisałam MUSISZ bo się udusisz. Zwykły troll z ciebie, który nigdy nie miał zamiaru rozmawiać o serialu, a jedynie pienić pysk ze złością na innego użytkownika. Ogarnij się dziewczyno, bo najwyraźniej masz problemy emocjonalne. Jakieś frustracje, niespełnioną życiowo jesteś, czy coś... Wyluzuj, idą święta, kup rodzinie prezenty...

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

"Ogarnij się dziewczyno, bo najwyraźniej masz problemy emocjonalne. Jakieś frustracje, niespełnioną życiowo jesteś, czy coś..."

Za to u ciebie pełna kulturka, pozazdrościć. Nieszczęście dla ciebie, że piszesz w miejscu publicznym i każdy może sam sobie wyrobić zdanie o tobie, na podstawie tego co piszesz.

Próbujesz innych "czytać" na forum jaka to nie jesteś zdolna "psycholoszka" a to wali zwykłą przemądrzałością. Przepraszam, ale nie jesteśmy w gabinecie psychologa, także swoje diagnozy wsadź sobie w buty.

Yennzmorza

A teraz dokładnie to samo zacytuj sobie odnośnie swojego pierwszego komentarza do mnie.

Błędy stylistyczne stylistycznymi ale jak już, to pani "psycholożka".

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Jest takie stare góralskie powiedzenie: mądry człowiek się domyśla, głupi poprawia.

Pewnie dlatego wzięła to w cudzysłów i specjalnie napisała z błędem, aby podkreślić jaką to wybitną „psycholoszką” jesteś, szkoda tylko, ze samozwańczą, bez kierunkowego wykształcenia.

Bendarczyk

Specjalnie napisała z błędem XD Specjalnie to ty nie myślisz... Ona jest narwanym dzieciakiem, który lubi się awanturować, więc trolluje... XD

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Nawet czytasz mi w myślach, brawo ty...psycholoszko

Yennzmorza

Słabo ci idą pożegnania...

Teraz też przypadkiem zrobiłaś błąd? Czy na przekór matce odmrozisz sobie uszy i usilnie teraz nie będziesz błędu poprawiać? XD

ocenił(a) serial na 4
Yennzmorza

Dlaczego stalkujesz jakiegoś dziennikarza i jeszcze udostępniasz jego dane? Czy ty jesteś normalna?! Maniaczka z nutą prześladowca :P
Zreszta magda wyraźnie napisała, ze jest znawczynią imion nordyckich, a imię Eyk nie istnieje. Wszelkie dowody są według niej spreparowane.

ocenił(a) serial na 7
Bendarczyk

Czy czy sabotujesz sam siebie? ;)

Yennzmorza

Nie on musi kontynuować swoją krucjatę, by "niszczyć takie jak ja"...Dlaczego tak się prywatnie nie zaprzyjaźnicie? Nie umówicie na kawę i obydwoje nie powbijacie sobie na wzajem igiełki w laleczki Voo Doo z moją podobizną? Tak wiele macie wspólnego. Jak to nienawiść może spajać przyjaźnie... Bawcie się dobrze w swoim ogrodzie nienawiści...A tak serio, to nie zastanawialiście się obydwoje nad jakąś terapią zaburzeń psychicznych? Bo zdrowe i normalne zachowanie to u was, to to nie jest...

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Po takich postach widać, że mamy do czynienia z niedojrzałym osobnikiem. Kończę dyskusję, myśl zasady - Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem”. Żegnam

Yennzmorza

Cieszę się, że kończysz. Nie potrzebnie nawet zaczęłaś, ale na tym polega trollowanie, więc się nie oparłaś pokusie XD

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Wiesz, ze partykułę „nie” z przysłowkami w stopniu równym zapisujemy łącznie? Wiec niepotrzebnie się silisz na poprawianie kogoś, jak sama dajesz takie babole ;) czy to tez ci samo się poprawiło?

Bendarczyk

Stylistyka a ortografia to dwie rożne rzeczy... brak stylistyki, świadczy o niechlujstwie i prawdopodobnie braku przykłądania wagi do estetyki wypowiedzi. Błędy ortograficzne świadczą zaś o braku wiedzy... i jeśli nawet, ktoś popełni błąd typu "wierzę" wieżę" to może swój błąd tłumaczyć roztargnieniem czy ingerencją korektora... ale w tym przypadku... to zwykły brak wiedzy...

no i już ustaliliście, że przecież ja jestem "głupia", więc czego ode mnie oczekujesz?

Za to takie inteligentne osoby jak wy... no proszę! Tu się wymaga poziomu wypowiedzi!

A tak abstrahując... to już dawno ten wątek nie dotyczy serialu, a jest prywatnym linczem Bednarczyka i jego świty bardziej lub mniej fikcyjnych kont... więc może zastanów się nad sobą, po co tak naprawdę się na nim udzielasz i czy jest to zdrowe zachowanie?

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Co ma do tego stylistyka? Z czym teraz wyjeżdzasz, znów zmieniając temat? Pisownia partykuły ‚nie’ z różnymi częściami mowy to ortografia :) Wiec jak już tak namiętnie poprawiasz dziewczynę wyżej (pomijając fakt, ze błędów w słowach pisanych prześmiewczo i dodatkowo oznaczonych cudzysłowem nie powinno się brać serio) to spójrz tez na swoje błędy, a nie przystoi to przecież tak inteligentnej istocie jak ty. Mógłbym wskazać conajmniej dziesięć miejsc gdzie masz problem z partykułami „nie” i „by”

Bendarczyk

Jak już stwierdziłeś, ja jestem "głupia". Ty jesteś mądry... więc dlaczego usprawiedliwiasz błąd u osoby, która go popełniła? Podwójne standardy?

Naprawdę ty nie masz bliższych w rodzinie, z którymi mógłbyś porozmawiać o swoich problemach?

Zachowujesz się jak desperat...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

O teraz o mojej rodzinie i problemach :D chętnie posłucham. Byłem już niepełnosprawny umysłowo, prześladowcą, frustratem, stalkerem, desperatem, kłamcą i pare innych określeń, których mi się nie chce szukać. A jedyne co robiłem to wyjaśniałem twoje nieprawdziwe tezy o Maurze, Eyku, Ledach, słońcu, które tak chętnie rzucałaś, tutaj tez czekam na kolejne ;)

Bendarczyk

Czytaj ze zrozumieniem. Szukaj pomocy wśród bliskich, bo zachowujesz się jakbyś ich nie miał.

Daj sobie siana człowieku, bo tracą obłędem...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

:D po czym stwierdzasz, ze nie mam rodziny? W końcu trafiłaś na kogoś kto ci nie odpuści i zawsze cię zweryfikuje i psycha siada, co?

Bendarczyk

Po niczym, tak się zachowujesz. Jakbyś w rodzinie nie miał ludzi, z którymi możesz porozmawiać. Ale jak tak cię czytam, jaki jesteś napastliwy i jak ogromnie męczysz bułę, to się im nie dziwię...

Poza tym gdzie w zdaniu "szukaj pomocy wśród bliskich" czytasz "nie masz rodziny"?

Trafiłam na psychola... To fakt... Ty myślisz, że twoje zachowanie nie jest objawem obsesji?

Daj sobie siana już...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Jak zwykle wyrywasz polowe zdani budując kłamliwa narracje. „zachowujesz się jakbyś jej nie miał”. Pewnie w tym miejscu.
Sol89 już cię pięknie z tym wyjaśniła
„ No ale nie raz podczas tej przydługiej dyskusji pokazałaś, że albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo to celowe próby manipulacji - wyrywasz jakiś fragment cudzej wypowiedzi i wciskasz go we własny, zwykle całkowicie wydumany, kontekst, a później do upadłego go w ten sam sposób powtarzasz, chyba licząc na to, że dzięki temu zabiegowi pozostali uczestnicy dyskusji w końcu zapomną oryginalny kontekst i przyjmą za prawdziwy twój ”
Jesteśmy w internecie, tu można wszystko udokumentować i zweryfikować, tak samo jak można przejrzeć wszystkie twoje wiadomości na innych forach gdzie wywyższasz się i próbujesz deprecjonować innych użytkowników. Tutaj ci na to nie pozwolę :).
Zabawne jest tez, ze od czasu do czasu wklejam ci twoje własne teksty z innego forum, a ty je odbierasz agresywnie i ofensywnie :)

Bendarczyk

"Naprawdę ty nie masz bliższych w rodzinie, z którymi mógłbyś porozmawiać o swoich problemach?" - mogą kłamliwa narracja. Gdzie w tym zdaniu jest informacja, którą wykreował twój mózg, że napisałam iż rodziny nie posiadasz?

Reszty nie przeczytałam, bo naprawdę, idź się żalić gdzie indziej...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Ty jesteś naprawdę chora ;)
„ Szukaj pomocy wśród bliskich, bo zachowujesz się jakbyś ich nie miał.”
Dobrze, ze nie wzięłaś do tej narracjijakiegoś zdania o wymyślonych imieninach, wtedy na pewno nie byłoby o braku bliskich ;)

Już ci powiedziałem, twoje manipulacje na mnie nie działają, jedynie dostarczasz mi rozrywki, dopóki znów mnie nie znudzisz.

Bendarczyk

I tam jest napisane, że ich nie masz? Jak ty tak czytasz ze zrozumieniem, to wszystko jasne, że niewiele rozumiesz. Tam jest napisane, że nasz rodzinę, ale zachowujesz się tak, jakbyś nie mógł szukać u nich uwagi. Nie dziwię im się, skoro tutaj jesteś tak bardzo męczącą osobą, to w życiu musi być tylko gorzej...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Masz racje, nie mam w otoczeniu kogo wyjaśniać tak jak ciebie :) po prostu nikt nie ma tak wywalonego ego jak ty. A już mówiłem, ze sprowadzanie cię na ziemie z twoimi „prawdami” sprawia frajdę.

Bendarczyk

Powiedział człowiek, który sądzi, że od kilku dni mnie kosi, niszczy i co tam jeszcze XD Kto tu na ego XD

Wiesz dlaczego przekręcam twoje nazwisko tak, by brzmiało pospolicie? Jak miliony innych Bednarczyków? Bo ty masz na tym punkcie fioła "jedyna taka rodzina w Polsce"... XD Masz ogromną potrzebę kontroli i poczucie władzy. Chcesz kontrolować, znać moją twarz, wiedzieć kim jestem... To mania i ego.

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Mam gdzieś to jak wyglądasz i kim jesteś :) mnie interesuje tylko to co mówisz/piszesz. Możesz być nawet i grubym gościem podającym się za kobietę szukającym atencji na tysiącach forum zaczepiając ludzi i wchodząc z nimi w konflikt.
Fioła bo napisałem, ze tylko jedna rodzina się tak nazywa, żebyś mogła mnie łatwiej znaleźć jak o to prosiłas? Co w tym dziwnego? Kiedyś ktoś przekręcił w dokumentach i tak już zapewne zostało.

Bendarczyk

Wcześniej twierdziłeś inaczej, bo niby po co ogłaszałeś światu, że nie mam "połączonego Facebooka, bo nie wyświetlają się moje personalia, nie nam zdjęcia twarzy więc jestem nikim". Też w takim razie jesteś nikim, bo twojego zdjęcia nie widać, a twarzy nie upubluczniasz również na Facebooku...czyli wielki nikt z ciebie XD Pomijając już... Że kompletnie nie masz pojęcia o funkcjonowaniu i łączeniu kont społecznościowych... ale tu będziesz udawał, że takim stwierdzeniem mnie "zniszczyłeś"? Koleś na pewno pękłam ze śmiechu XD


No i twierdzisz, że miałeś w rodzinie takich intelektualistów, co nie potrafili własnego nazwiska zapisać? XD Brawo!!! XD Faktycznie powód do dumy...

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Jedziesz dalej o mojej rodzinie bo widzę już nie masz się czego chwytać :) Tak, kiedyś sprawdziliśmy genezę 6 pokoleń wstecz. Wszyscy mieli tak samo, wiec musiało się to stać jeszcze wcześniej. Zreszta skąd stwierdzenie, ze ro ktoś z mojej rodziny się pomylił a nie jakiś urzędnik? Wiesz jak zmieniały się nazwiska na przestrzeni np. wojny? Pomijam fakty, ze ludzie często zmieniali nazwiska z różnych powodów, być może i taka sytuacja miała miejsce, nigdy raczej się tego nie dowiem, jak mówiłem, udało nam się dotrzeć jedynie do początków XIX wieku :)
Fajnie, ze twój ograniczony umysł od razu nakazał ci myśleć, ze moja rodzina nie należy do intelektualistów, bo kiedyś w niewiadomych okolicznościach mogło nastąpić do przekręceniu dwóch literek w nazwisku. Kolejny jad z ciebie się wylewający.
To, ze nie potrafisz mojego zdjęcia powiększyć, gdzie widać na nim całego mnie z bocznego profilu ;)

Bendarczyk

Ty pamiętasz o czym jest to forum w ogóle? XD

Czyli jedziesz od początku po mnie, bo nie masz się czego chwytać, bo kolejna bzdura poza "łączeniem kont" to ta z tapetą i tego też już dla ciebie nie ma?

Kiedy przyznasz się do własnych bzdur... Choć nie, tobie się kolorowa tapeta w fale z Marvelem kojarzy... Zmiażdżyłeś mnie tym argumentem ad roku 1999. Tak! To był rok 1999, bo wtedy powstał Marvel i kolorowa tapeta w fale jest zupełnie,jak ich logo XD

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Ja plus trzy inne osoby starały się już ci to wytłumaczyć, ale jak widać, gorzej niż do ściany. Napisanie o własnych skojarzeniach to dla ciebie za dużo. Masz rację, nie miało mi się prawa to tak skojarzyć. Pomijam fakt, że usilnie pisałem ci o latach 80/90, a nie konkretnie o 1999. Czym innym jest pisanie o WŁASNYCH skojarzeniach, a czym innym STWIERDZANIE:
- Maura zmyśliła własne imię
- Imię Eyk nie istnieje
- Od kilku tysięcy lat słońce się kurczy. Nasze Słońce jest w fazie wygasania
- Pierwsza żarówka LED powstałą w 2009r.

Widzisz jaka jest różnica, między własymi skojarzeniami, a rzucaniem nieprawdziwych informacji, które nie mają jakiegokolwiek przełożenia w rzeczywistości i można łatwo zweryfikować? Udowodnisz, że gdy malowali ten pokój, to autor nie myślał o Rogersie? Czy możesz na 100% założyć, że autor nie chciał komiksowego stylu na ścianach?

Bendarczyk

Ty plus twoje fałszywe konta. Jak już pisałam szukasz poparcia i atencji, a w tym celu powolujesz się na innych. By mieć większość stworzyłeś większość swojego poparcia... Dołączyła do ciebie nastolatka... Yopi! brawo ty!

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Tak wiem, nie możesz przeżyć, ze znalazły się osoby, które mnie popierają i wszystkie są moimi kontami :) szkoda, ze to kolejna rzecz, której nie potrafisz udowodnić. Jedyny argument, który w sumie noczego nie udowadnia, to ze powstały niedawno. Szkoda, ze połowa osób, które także wykazały twoje bzdety to konta założone dawno, je skąd wziąłem? Serio uważasz, ze musiałbym popierać siebie z fikcyjnych kont, skoro i tak co jakiś czas znajdują się tacy ludzie, którzy tu przychodzą i tez się z tobą nie zgadzają? Zreszta spójrz z iloma osobami wchodzisz w konflikt na innych forach, ludzie maja już ciebie dosyć.
Wytłumaczysz mi co ma zrobić osoba która teraz czyta twoje bzdety i chce na nie zareagować, ale nie ma tutaj konta?

Bendarczyk

To ty się tym pompujesz XD to twoje ego przez ciebie przemawia XD

Szkoda, że nie zauważyłeś, osób które ze mną rozmawiały i popierały, ale nie napisały ci, żeś idiota, więc się nie liczy... Widocznie inne środowiska nas popterają XD

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

A mogłabyś wskazać kto? Thc któremu sama napisałaś, ze jest wobec ciebie wrogi? Czy Djurasik, który stwierdził, ze płynie z ciebie jad i wyjaśnił cię z tematem multikont?

Bendarczyk

Napisałam THC i co z tego? Potem odbyliśmy bardzo miłą rozmowę, która nie polegała na atakowaniu mnie. Djurasik nic nie wyśmiał, twierdził, że to mało prawdopodobne. Również mi się oczy otwierają, ale jednak takie osoby jak ty istnieją. Potrzebujecie poparcia, a gdy go nie na tworzycie je. Powstały dwa konta , tylko po to, aby cię poprzeć. Nikt nie zakłada konta, bo chce poprzeć randomową osobę w internecie... Z drzewa się urwałeś? Cały czas twoim argumentem jest to ile osób cię poparło, a nie czy faktycznie masz rację. Psychologia tłumu. Myślisz, że większość stanowi prawo. Gdy masz poparcie to masz rację. Pytam po raz setny, o czym jest to forum? Bo ewidentnie zrobiłeś z niego lincz na jedną osobę i zapomniałeś, że tu chodzi o serial, a nie o kogoś, kogo kompletnie nie znasz... Co trzeba mieć za problemy, żeby aż tak się zafiksować na internetowy bulling? Z kim ty walczysz tak naprawdę? Bo ewidentnie nie że mną. Mnie nie znasz...

Bendarczyk

Rogers ubiera się w tęczową flagę XD ok. Udowodnisz, że myśleli o Rogersie przyklejając tapetę w biało, pomaranczowo, czerwono, zielono, błękitno, granatowe pasy? To był twój argument, który mnie rzekomo zmiażdżył... Jeśli podałeś to jako argument nie do podważenia, to udowodnij, że tapeta nawiązuje do Marvela, a nie odwracasz kota ogonem, no nie umiesz, a przede wszystkim nie umiesz przyznać się do pomyłki i twoje niszczenie mnie okazało się destrukcyjne jedynie dla ciebie.

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Gdzie napisałem, że to co mówię to jakikolwiek fakt i argument? Proszé bardzo, oryginalny komentarz.
" No nie wiem, może samochód przypominający Maserati 250f, słynną formule z lat 50/60. Piramida zamieniona na pyraminx, także wieka moda i bum w latach 80 i 90. Do tego kolorystyka i styl pomalowania na komiksowy rodem z marvela."

Widzisz tam slowo "moze"? Oznacza to przypuszczenia, czaisz? Sam fakt, ze spekuluje oznacza, ze nie musi to byc prawda.

Zmiazdzyla cie prawda na twoje teorie, a nie moje przypuszczenia.

- Maura zmyśliła własne imię
- Imię Eyk nie istnieje
- Od kilku tysięcy lat słońce się kurczy. Nasze Słońce jest w fazie wygasania
- Pierwsza żarówka LED powstałą w 2009r.

Tutaj wyszlas na glupka, twierdzac nieprawde. To nie byly twoje przypuszczenia, pisalas to jako pewniki, prawdy objawione. Jeszcze probowalas to bronic

Bendarczyk

A przytoczysz ten fragment swojej wypowiedzi, gdzie napisałeś, że napisałeś ten komentarz żeby "niszczyć takich jak ja"? Czy to już nie jest ważne? Takie wybiórcze ostrzenie na rzeczywistość... Poparcie nie oznacza racji. Bulling nie oznacza siły. Większość nie jest nadrzędna nad jednostką. To takie trudne? Sam przyznałeś się, że twoje komentarze mają na celu zaszkodzić mi, a nie udowadniać jakieś racje o serialu... Czy naprawdę sądzisz, że to zdrowe i racjonalne podejście? Jesteś człowiekiem nienawistnym i swoją agresję wywalasz w internecie, bo w rodzinie mają tego dość i odsyłają cię do innych. Nikt nie chce słuchać twoich wywodów, toteż szukasz atencji w sieci... Tak się przynajmniej zaprezentowałeś w moich oczach... Obraz ten być może jest zakrzywiony w stosunku do rzeczywistości, ale tutaj przejawiasz postawy skrajnie, toteż jako skrajnego cię czytam...

Zdajesz sobie sprawę z tego, że już dawno wątek serialu tutaj został zamknięty i nikt do serialu nie powraca... Co więc ciebie tu przyciąga?


I jeszcze mnie wyzywasz... W domu cię tak wyzywają?

ocenił(a) serial na 4
magdaxd

Tak, powtarzam, już mnie nie interesuje tutaj serial, bo co miało zostać powiedziane to już powiedziano. Ten temat został do omówienia po tym jak wyjdą kolejne sezony. Komentuje już tylko twoje kłamstwa. Poruszyło mnie to jak odzywasz się i w jaki sposób prowadzisz dyskusje z innymi na forach. To jest twoja karma. Gdyby nie to nikt nie zarzuciłby głupot z wyżej wymienionymi tematami i dalej mogłabyś prowadzić swoją błędna narracje.

Bendarczyk

I sądzisz, że to zachowanie jest normalne?

Naprawdę, twoja obsesja na moim punkcie nikogo nie interesuje, a już tym bardziej mnie.

Zdajesz sobie sprawę, że to już jest stalking? A ty przejawiasz niezdrowe zachowania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones