PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804769}

1983

6,3 36 912
ocen
6,3 10 1 36912
4,1 17
ocen krytyków
1983
powrót do forum serialu 1983

Biedni Ci aktorzy

ocenił(a) serial na 2

Prezentacja mopa w telezakupach Mango miała lepiej napisany scenariusz. Ciężko przebrnąć.

Mikolaj_16

Skoro się tak męczysz, to po ch... oglądasz? Jak i cała reszta kwiczących

ocenił(a) serial na 2
koziolekprzeprasza

usuń konto

Mikolaj_16

A zatem? Może coś konkretnego? Bo pierdzieć po fasoli każdy potrafi

użytkownik usunięty
koziolekprzeprasza

Może ogląda, żeby później szczerze ocenić. Ja też uważam, że serial zaczyna się słabo. Chce zobaczyć do końca, czy ten poziom się utrzymał, czy może się rozkręci.

ocenił(a) serial na 7

Zaczyna się słabo ale później jest dużo lepiej . Dobry i ciekawy serial .

ocenił(a) serial na 5
Horus_filmweb

Pierwsze 3 epki spoko. W czwartym zaczyna się wszystko psuć.

koziolekprzeprasza

@koziolekprzeprasza ogląda bo może, gdyby produkcje filmowe oglądali tylko ludzie zachwycający się nimi to każdy film i serial na filmwebie nie miałby średniej poniżej 10.

ocenił(a) serial na 1
koziolekprzeprasza

Ja oglądam dla beki ten pazdzierz.moge go ocenić?

ocenił(a) serial na 5
Mikolaj_16

No dobra - wizualnie i technicznie świetnie - najlepiej udźwiękowiony polski serial - ale jak zobaczyłem jak nawet Więckiewicz i Chyra męczą się przy tak drewnianych dialogach to aż mi ich jest szkoda - jestem na 3 odcinku i sumie tak do końca nie wiem o co chodzi z tymi zamachami i o co chodzi z tą fabułą? Ktoś może mi to streścić?

ocenił(a) serial na 7
Mikolaj_16

Może faktycznie poprzestań na tym Mango.

ocenił(a) serial na 5
Mikolaj_16

Zgadzam się, 3 razy zasnąłem jestem na 3 odcinku i nic dalej nie wiem, serial nie wciąga. Wydaje mi się że gdyby to nie było "polskie" to by raczej nikt do tego nie namawiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones