PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804769}

1983

6,3 36 910
ocen
6,3 10 1 36910
4,1 17
ocen krytyków
1983
powrót do forum serialu 1983

Pierwszy raz od dawna mogłem usłyszeć zrozumiałe polskie dialogi. Oczywiście, tytuł wyszedł pod banderą Netflix'a, aczkolwiek aktorzy i tło wydarzeń odbywa się w alternatywnej historii przedłużającej żywot Polski Ludowej.
Nie przypadła mi do gustu postać "Effy", ale całokształt spektaklu i szczególnie zakończenie pierwszego sezonu z pewnością wyróżnia tę produkcję od innych, tych krajowych. Stąd też spoglądając na naszą scenę kinematografii (i to trzeba podkreślić), można dać dobrą ocenę. Mogę bez wahania polecić.

ocenił(a) serial na 3
BankaiGoku

Taaaa. Wyróżnia się - tym że za dialogi odpowiada translator google

ocenił(a) serial na 4
BankaiGoku

Może lepiej zostań przy oglądaniu anime

BankaiGoku

Prosze cie, nie klam. Nadal nie idzie zrozumiec co mowia. Pierwszy odcinek - scena z mieszkania samobojcy - nie rozumiem mlodego, nie rozumiem swata. Scena z Olszowka - zle mowione. Rebelianci - to samo. Wietnamczycy lepiej tam mowia, nie wiem czy podkladani, czy faktycznie znalezni takich co mowia po naszemu, bo przeciez nawet po 20 latach wciaz zasuwaja po swojemu na bazarach i w barach, a po naszemu ledwo, ledwo... Ja zdolalam sie przez ten czas mandarynskiego nauczyc, a oni paru slow po polsku?
Byc moze wine za tak slaba slyszalnosc dialogow wciaz u nas ponosi to, ze nie sa chyba nagrywane studyjne postsynchrony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones