PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467100}

39 i pół

6,8 58 117
ocen
6,8 10 1 58117
6,0 5
ocen krytyków
39 i pół
powrót do forum serialu 39 i pół

szczerze mowiac to blog 27 po jaka cholere wsadzili do tego serialu;/

ocenił(a) serial na 9
wiertaraaa

dokładnie :/ nawet szkoda mi czasu, żeby o tym pisać ;-)

Milsson

Hmm... nie oglądałam tego odcinka, nie wiecie może co to za piosenka blogu27 ? Potrzebuje ;) (Nie dla siebie, broń Boże:D)

Kejta

Ten zespół wprowadzili chyba tylko po to, aby zachęcić do oglądania troche popkultury (według mnie bezsensu, bo bezmyślny widz, to żaden widz)

asienka__

"bo bezmyślny widz, to żaden widz"

Ale jednak cyferka w liczbie oglądalności, a to przecież jest jedynym wyznacznikiem czy serial/film pójdzie na antenę.

Natomiast sztuką jest zrobić coś dobrego w czym bezmyślny widz także znajdzie coś dla siebie...

ocenił(a) serial na 7
Kejta

heh ja odpowiadam na pytanko "kejta" piosenka nosi tytuł "Cute"

ocenił(a) serial na 8
wiertaraaa

no dokładnie :P
nie wiem co to za piosenka ale tolusia sama ją napisała i zmiksowała w studiu w ameryce ;] musi byc super ! xD

ocenił(a) serial na 7
wiertaraaa

B27 to najwiekszy żal w tym serialu... pozatym wszystko ok mozna poogladac... 7 /10

CigarAficionado

podpisuję się pod tym komentarzem...

ode mnie na razie też 7/10

Ale to B27..to rzeczywiście żenada, ja wiem, że teraz Tola wydaje nową płytę i trzeba ją wypromować, ale...:/

wiertaraaa

O Jezu, jak wam się nie podoba, to nie oglądajcie! Nie zamierzam bronić B27, ale uważam, że to świetnie tam pasuje! Sory, ale nie chodzi o Karolaka, tylko o postać, którą on gra, a, pozwolę sobie przypomnieć, postać ta to zdesperowany rockman! Czy jakiś inny zespół pasuje do tego serialu?? No sory, ale raczej nie wcisną tam Ich Troje, czy Feel. ; //

emO_o

Czy my mówimy o badziewiach??

Ja osobiście B27, Ich troje i Feel stawiam na tej samej półce. Poza tym to nie rockman- to punk, a to zasadnicza różnica.

Osobiście bym wolała tam usłyszeć coś, co pasuje do wizerunku postaci.

asienka__

Jak dla mnie Feel to jest ciut lepsze od Blog27 i Ich Troje ;)

Jeżeli już chcieliby kogoś promować, to mogliby wziąć się za promowanie Popcore lub Lao Che, to przecież znacznie wyższa liga niż Szlagowska (i prawdziwy rock, a nie pop z elementami pop-rocka ;P )

Gladka

Ja to bym tam chętnie wrzuciła - jak już zostajemy przy polskich zespołach - coś z klasyki (Hey, Pidżama)

I wszyscy byliby zadowoleni, jedni(w tym ja) mieli by porządną muzykę pasującą do serialu, a widownia, która ogląda wszystkie seriale z tvn(istnieją tacy, na przykład moja babcia z którą uwielbiam oglądać 39 i pół za komentarz na B27 "wyje tak, jakby chciała, a nie mogła. Czy ona uważa, że umie śpiewać") mieli by muzyczkę, której by się nie bali.

ocenił(a) serial na 7
Gladka

Dokładnie! Karolak gra punk-rocka to ja proponowałbym a raczej zamieniłbym za ten jeb*** B27- FARBEN LEHRE bop oni daja naprawde czadu xD

ocenił(a) serial na 6
emO_o

Drogie emO_o, wybacz, ale niezbyt zrozumiałam chyba, o co chodzi w Twej wypowiedzi... może mi wyjaśnisz? :] Cóż bowiem z tego, że Karolak gra "zdesperowanego rockmana"? Jaki jest w ogóle związek między tym, kogo gra, a tym, czy wcisną tam B27, Ich Troje czy Feel [który swoją drogą został już do serialu wciśnięty]? Jeden shit, moim zdaniem. W przypadku każdego z tych tworów związek z byciem "rockmanem" przez głównego bohatera jest... hm, jest jakiś w ogóle? :P

I szczerze - tak, jakiś inny zespół pasuje do tego serialu. Całe mnóstwo zespołów.
Pozdrawiam^^

MetalMia

piszecie o innych zespołach,które by pasowały...no,ale tak na logikę-jaki porządny rockowy zespół zgodziłby się wystąpić w komercyjnym serialu w komercyjnej telewizji?no cóż trzeba było wrzucić takiego bloga...choć żałuję bo gdyby nie to film byłby dla mnie świetny!

willowbroadway

POmyślcie tu chodzi o oglądalność... Blog27 jakiś tam fanów ma (jak działa i płyty się sprzedają) i tu chodziło o to by zwrócić uwagę - bo to jednak był szok dla wszystkich gdzie ona do serialu (ale podobno rzadko będzie!)
Jej fani zapewne to oglądają :P

A serial z Tolą czy Bez jest i tak zajebisty :)
I Tola swoimi 5 min występami na pewno tego nie zmieni...

Lepiej chwalić ten serial niż zajmować się Tolą i jej piosenkami.
Bo jak by ktoś tu wszedł to by mógł się zniechęcić ...

Szkoda, że tylko raz w tygodniu jest :(

ocenił(a) serial na 7
joli

Serial jest nawet dobry, tylko chodzi o to, że stary punk rockowiec na pewno by nie powiedział, że ktoś taki jak Tola, dobrze śpiewa. Raczej by to wyśmiał. Denerwuje mnie ten Blog 27 w tym serialu, ale i tak go oglądam. Punk's not dead!

ocenił(a) serial na 7
ArriS

Ale sie doczepiliście tego punka!!!!!!!! Kto by to oglądał gdyby zrobili z tego jakiś program typu "szansa dla punka" to przede wszystkim ma śmieszyć bo to tylko serial komediowy! A jaki tam z niego punk, fajna śmieszna piosenka idealna do serialu (anarchia) i tak być powinno. A blog 27 napewno miał za zadanie przyciągnąć też jakichś fanów i mi np. nie przeszkadza, powiem więcej nawet tam pasuje. Pozdrawiam i zapraszam na bloga!!!!!!!!! http://www.filmweb.pl/user/968017/valdi.html

ocenił(a) serial na 9
wiertaraaa

jak dla mnie to mają wielka kape za blog 27. kto teraz tego słucha ?! 12,13 latki ? bezsensu. Wielka Wtopa ! ale serial i tak fajny ;D

wiertaraaa

Blog 27 do dupy jest.Jak ktoś się zgadza to się niech wpisze

wiertaraaa

zgadzam sie z wami blog 27 jest beznadziejny......

ocenił(a) serial na 7
mlody_17

beznadziejny to mało powiedziane... ale i tak niezmieniam decyzji co do tego że tam pasuje.

MrocznyAptekarz

ac/dc powinni dac xDD <zakrotki><zakrotki>

wiertaraaa

serial bylby fajny gdyby nie tolka . ;// dziecko grac nie umie.

xEMOLOVEX

Moim zdaniem Blog 27 jest tam wstawiony dla zwiększenia oglądalności, ale także, żeby ukazać różnicę między muzyką młodzieży złotych lat 80' ( Darek ) i młodzieży teraźniejszej ( Patryk ). Nie twierdzę oczywiście, że teraźniejsza młodzież nie słucha dobrego klasycznego Rocka ( należy tu odróżnić prawdziwy Rock od pop rock'a w stylu Fall Out Boys i My Chemical Romance ), sam jestem na to przykładem - mam 15 lat, a słucham tylko starego, dobrego Rock'a ( http://www.lastfm.pl/user/Sebeq1992/ ). Jednak dla teraźniejszej młodzieży dobre to utwory to te przedstawiające sobą trzy "wartości" : kicz, tandeta, komercha. Niestety.

PS. Dialog Toli i Patryka z 5 odcinka - wyżyny intelektu ;)

wiertaraaa

Taak, ale przede wszystkim Patryk słucha B27 dlatego, że to jego koledzy z klasy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones