PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011360}

7 żyć Lei

Les 7 vies de Léa
7,3 2 872
oceny
7,3 10 1 2872
7 żyć Lei
powrót do forum serialu 7 żyć Lei

Zaskoczenie

ocenił(a) serial na 8

Osiem może trochę na wyrost, bo serial na tyle nie zasługuje, bo historia jest oklepana, ale przynajmniej pokazana w ciekawy sposób. Pierwsze skojarzenie to Dark, ale w wersji light (gra słów niezamierzona). Koncept podróży w czasie skojarzył mi się z drugim sezonem Russian Doll, a seriale miały premierę w podobnym czasie. Oczywiście nie mówię, że ktoś od kogoś kopiował. Największy plus to sam scenariusz, ale nie tyle historia, ale jak to fajnie zostało wszystko rozplanowane (nie wiem jak to wyglądało w książce). Można to pewnie było jeszcze lepiej zrobić, bardziej zagmatwać historię, ale pytanie po co? Bohaterowie też ciekawie przedstawieni i niejednowymiarowi. Aż chciałoby się jeszcze lepiej ich poznać, ale wtedy każdy odcinek musiałby chyba z 90 minut trwać. Potencjał na kolejny sezon jest ogromny. Może to być zupełnie nowa historia z takim samym konceptem, ale innymi bohaterami. Może to być kontynuacja wydarzeń z pierwszego sezonu, ale tym razem kto innym będzie w centrum.

ocenił(a) serial na 10
McGyverPL

Jestem ciekaw czy bedzie 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
Marcusgno

To jest Miniserial, praktycznie zerowe szanse :(

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

To jest motyw wyciągnięty z Tokyo Revengers, może nie dosłownie, bo tam bohater cofał się do czasów gimnazjalnych. Poza sobą nie wchodził w niczyje ciała, ale zasada była ta sama, mógł powracać z powrotem. Dla nieznających, jest to Anime a wcześniej Manga Osobiście Polecam :)

ocenił(a) serial na 8
Tensazen

Wcześniej było "Erased", dużo wcześniej - "Częstotliwość". Że wspomnę tylko dwa tytuły. Generalnie koncept nie jest nowy, ale moim zdaniem twórcy serialu fajnie do niego podeszli i mimo wszystko stworzyli coś całkiem świeżego i bardzo przyjemnego w odbiorze.

ocenił(a) serial na 8
Sol89

O podróżach w czasie i pętlach czasu widziałem prawie wszystko, poczynając od Zbrodni czasu na Primerze skończywszy. Widziałem też jakieś b-klasowe filmy, ale tytułów nie pomnę. Koncept, że przenosi się tylko świadomość jest dla mnie nowy. Zabrakło tylko patentu, że tak naprawdę nie da się niczego zmienić w przeszłości. Tylko, że wtedy scenarzyści musieliby się najbardziej natrudzić, a jak wiadomo w netfliksie idą po linii najmniejszego oporu.

McGyverPL

Możesz mi polecić jakieś filmy i seriale o podróżach w czasie. napisałeś że sporo ich oglądałeś a ja też lubię ten temat.pozdo

ocenił(a) serial na 8
sylwuchna87

Zbrodnie czasu, Projekt Almanach, Częstotliwość, Powtórzenia, Migawka z przyszłości, Piąty wymiar, ARQ, The Call, Don't Let Go, Pętla (2017). Konkretnie o podróżach w czasie to mało tego jest. Więcej jest o pętlach w czasie itd.

sylwuchna87

Amore Perros

McGyverPL

skoro serial podobny do dark to musi być słabiutki, bo dark to powtarzanie w kółko tych samych dialogów aż do znudzenia

echhh, ale chyba spróbuję obejrzeć ten serialik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones