PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Za to co zrobili te pacany z TVN z tym serialem, sposobem w jaki został zakończony, mam ochotę zacytować dwóch dżentelmenów śpiewających przez pomyłkę w TV Polsat "J...ć, j...ć TVN. J...ć, j...ć TVN...". Aż mi się wierzyć nie chce że takie szmiry typu MAM TALENT, X-FACTOR czy co oni tam mają, ogląda statystycznie więcej polaków niż produkcje tego typu seriali, które de facto mają więcej wspólnego z rzeczywistością (problemy, które mogą dotknąć każdego: narkomania, znęcanie się, niechciana ciąża, strach przed samotnością, ból po stracie bliskiej osoby, pogoń za karierą kosztem rodziny) niż łzy prezenterów i prowadzących ww. programów.

ocenił(a) serial na 8
OozoruGoku

Masz rację. Nie jestem fanem polskich produkcji telewizyjnych, nie licząc tych z lat 70tych i 80tych ( lata 90te - tylko Ekstradycja ).
Aż po sufit mógł się wydawać średni oglądając go od początku ( ja obejrzałem najpierw przypadkiem odc. 6 ) i zakładam, że większość oceniająca ten serial zrobiła to po obejrzeniu 1,2 lub 3go odcinka, które mogły nie wciągnąć, jednak ten serial to pewnego rodzaju całość. Akcja zatacza koło właśnie w okolicach 6tego odcinka, który wybiega w przeszłość. Nie ma się co dziwić, że oglądalność była słabsza, większość ogląda na V.O.D . Dla mnie to był drugi dobry serial po Usta Usta.

ocenił(a) serial na 8
Adiluzaczeq

Potwierdzam,dobry solidnie zagrany serial.Brawo p.Pazura!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones