PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305813}

Abigél

8,3 271
ocen
8,3 10 1 271
Abigél
powrót do forum serialu Abigél

Zapraszam na facebooka ,,Chcemy obejrzeć film Abigail z 1978 roku który posiada Telewizja Polska "
im więcej nas tym lepiej

ocenił(a) serial na 9
Abigeil_2

DOŁĄCZAM SIĘ

ocenił(a) serial na 9
czekaz

nie znalazłam na fb :/

ocenił(a) serial na 10
li_lias

chcemy, chcemy :)

czubajka_filmweb

Popieram. Film fantastyczny i moim zdaniem ponadczasowy.

ocenił(a) serial na 9
zaba41

Dawać to. Woronicza 17. Słyszycie?

ocenił(a) serial na 10
Filminio

Prawie 10 lat czekałam na emisję filmu "Monidło" ale jak się doczekałam to puścili to z 15 razy w ciągu roku. Na "Abigel" czekam już chyba 30 ;)

ocenił(a) serial na 10
czubajka_filmweb

Niedługo minie 40 lat a ja nadal nie mogę się doczekać

ocenił(a) serial na 1
Abigeil_2

Też poszukuję tego filmu

użytkownik usunięty
Abigeil_2

J****a TVP, której psim obowiązkiem jest stworzyć archiwum wszystkich seriali woli przewalać publiczne pieniądze. Jedne seriale z tamtych lat pamiętam (Wyspa mew, Paryscy Mohikanie, Abigail właśnie), ale teraz np. bezskutecznie poszukuję jednego włoskiego serialu - thrillera kryminalnego, jak dziś pamiętam czołówkę, która budziła we mnie grozę (pajęczyna, grobowiec, welon, stary portret). Serial dotyczył jakichś etruskich tajemnic a dział się współcześnie. Nawet wydawało mi się, że nosił tytuŁ "Saga rodu Etrusków", ale to chyba wymyśliłam sobie. Może ktoś z Was go kojarzy?

Chodzi prawdopodobnie o "Portret zawoalowanej damy" http://www.filmweb.pl/serial/Ritratto+di+donna+velata-1975-131925

Abigeil_2

Chyba obecnie trzeba wyszukać na FB: TVP.pl i tam wpisywać posty, że chcemy obejrzeć ten serial.

ocenił(a) serial na 10
luna_tyczka

Wyjątkowo zapomniany serial...P Można też spróbować na Kino Polska, albo Puls...tam się wspominki zdarzają...

Abigeil_2

Również dołączam się: )

Abigeil_2

W/g starych ramówek telewizyjnych serial był emitowany również na kanale TVP2 w ostatnich dniach grudnia 1995 roku
z cyklu "Scena młodego widza".
Jest więc sporo szansa, że wypłynie ten serial wcześniej niż później z prywatnych archiwów.

Ostatecznie można zadzwonić do Archiwum TVP i spytać czy posiadają go w swoich zbiorach i zapłacić za skopiowanie serialu w celach prywatnych.Koszt pewnie oscyluje w kwocie 500 zł od godziny nagrania.

ocenił(a) serial na 10
Abigeil_2

Bardzo chcę go znów obejrzeć.

PanBlazej

Rowniez bardzo chetnie obejrze film Abigail

Abigeil_2

Ciekawe czy zachował się rewelacyjny dubbing z lat 70-tych

ocenił(a) serial na 10
Abigeil_2

Bardzo chcę obejrzeć z kapitalnym polskim dubbingiem. Serial mojego dzieciństwa i taki klimat niesamowity...Proszę, dajcie go jeszcze raz

Abigeil_2

Chciałbym , obejrzeć ten serial ,jak był emitowany w Polsce to może miałam 8,9 lat i tak zaprząta mi głowę do dziś mam 44 lata, chciałbym żeby to moje dzieci zobaczyły

Abigeil_2

Chciałbym żeby się dowiedzieć , gdzie można oglądnąć ten serial, miałam 8, 9 lat jak go widziałam, chciałbym żeby to moje dzieci zobaczyły

ocenił(a) serial na 9
Anna_620

Niestety nigdzie go nie ma, też za nim tęsknię:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones