PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 47 941
ocen
7,9 10 1 47941
7,2 20
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

Jest coś w konwencji tego serialu, co przyciągnęło mnie od pierwszego trailera, który wpadł mi w "ręce" czystym przypadkiem.
Nie wiem ilu z was reaguje tak jak ja ?
Mieszanina ciętego humoru, nostalgii, tęsknoty i poszukiwania jakiegokolwiek sensu w życiu. Oglądając te krótkie odcinki czuję się jak paranoik: momentami śmiech, w innej chwili gruba zaduma, a w innej chwili chce mi się po prostu płakać. Przyznaję, że było może kilka seriali, które dały mi huśtawkę nastroju.. ale to tutaj.. jest naprawdę dobre.
No i ogromny plus za Cave'a w trzecim odcinku.

ocenił(a) serial na 8
rafal_jakubaszek

Zgadzam się. Świetny serial

ocenił(a) serial na 5
rafal_jakubaszek

Również jestem po przypadkowym obejrzeniu trailera, wszedłem tutaj by upewnić się czy warto oglądać i Twój komentarz właśnie mnie ku temu zachęcił.

ocenił(a) serial na 9
paolowks

Właśnie skończyłem.
Nie będziesz żałował. Zapewniam :)

rafal_jakubaszek

Ja nie żałowałam. Obejrzałam z największą przyjemnością ;)

rafal_jakubaszek

Oj tak, serial cudowny, a gdy wjechało "Into my arms" rozmiękłam totalnie. To Ricky, więc od początku spodziewałam się czegoś dobrego, ale chyba nie aż tak dobrego i prawdziwego.

ocenił(a) serial na 7
eoste

Ja tak miałem z "Youth" Daughter - niby kawałek przewałkowany przez wiele filmów i seriali, ale tutaj znowu na mnie zadziałał. ;)

ocenił(a) serial na 7
rafal_jakubaszek

Zajebiste pierwsze 3 odcinki. Potem już gorzej, aż do banału z pięknym zakończeniem. A już myślałam, że to arcydzieło i angielski dzień świra... szkoda.

ardnaskela_filmweb

dokładnie, ostatni odcinek porażka. Facet jest w depresji po śmierci żony, myśli o samobójstwie, obraża wszystkich dookoła gardząc całym światem a w ostatnim odcinku nagle mu się odmienia i wszystkich kocha. Byłoby cudownie gdyby takie przemiany były tak proste, ale w realnym życiu coś takiego nie występuje

ocenił(a) serial na 8
walkirium

To film - nie realne życie.

ocenił(a) serial na 9
rafal_jakubaszek

Otóż to. Odpisałeś dokładnie moje wrażenia

ocenił(a) serial na 10
rafal_jakubaszek

W jedno popołudnie obejrzałam :D Świetny, mądry, ciepły serial. Ricky to mądry gość.

ocenił(a) serial na 9
rafal_jakubaszek

Bardzo się cieszę że powstają takie rzeczy. Widzę, ze chwalicie, ode mnie bardzo duży szacunek dla Rickiego za Hammock :)

ocenił(a) serial na 9
Sezamek912

Ktoś tu napisał że zakonczenie to banał,,,,owszem może i banał,ale pragnę w zyciu zaznawać takich banałów,gdzie ktoś potrafi powiedziec przepraszam,zrobić maleńka rzecz by ktoś się poczuł fajnie i wyjątkowo ,dla mnie te 6 odcinków to emocjonalny roelkoster

ocenił(a) serial na 10
rafal_jakubaszek

To ciekawe... Mnie najbardziej podoba sie pokazanie rzeczywistosci w odcieniach szarosci - bardzo charakterystycznej dla wielkobrytyjskiej codziennosci - a nie czerni i bieli. Nie ma "nas" i "ich", dobrych i zlych, fabula nie bazuje na prymitywnych instynktach a bohaterzy serialu sa po prostu soba i nie udaja nikogo - sa szczerzy i to mnie jak najbardziej przekonuje. Do tego rodzaj zartu jest dokladnie taki, jak lubie, czyli typowo angielski: wykorzystanie dwuznacznosci do spowodowania zabawnych sytuacji (-I''ll do the date...- I'll call her and book a restaurant, is Indian OK? - Yeah... don't care 'bout her ethnicity... -I meant the restaurant...) ha,ha,ha...

rafal_jakubaszek

podzielam opinię, niezmiernie zapadł w moją pamięć, myślę o tym serialu, szukam podobnych.Bawi, smuci, daje do myślenia. Super serial

ocenił(a) serial na 9
ekrowicka

Również podzielam. Ryczałam przy każdym odcinku. Ale też dużo śmiechu.

ocenił(a) serial na 10
rafal_jakubaszek

To obejrzyj Chicago Fire, będzie czuł wszystkie emocje podobnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones