After Life
powrót do forum 2 sezonu

Trzyma poziom!

ocenił(a) serial na 10

Na każdym odcinku byłam poryczana - raz ze śmiechu, raz ze wzruszenia. (Nie ukrywam, że podchodzę dość osobiście do tematu, więc obiektywnie zawyżyłam ocenę). Momentami czułam się trochę znużona tym, że Tony wciąż i wciąż o tej żonie opowiada, ale to nie jest minus - ma prawo przeżywać żałobę na swój sposób i tak długo jeśli będzie czuł taką potrzebę.
Zapomniałam trochę szczegółów z pierwszego sezonu i trochę nie rozumiem (niech mnie ktoś oświeci) - czy Jill nie była siostrą Tony'ego? Nazywał Matta swoim szwagrem na początku tego sezonu, a dla małego George'a był przecież wujkiem. Jednak po śmierci ojca Tony mówi, że miał tylko jego i Jill nie jest angażowana w pogrzeb. Jak w końcu byli rodzinnie powiązani?

SuzanaCorleone

Wydaje mi się, że Lisa była siostrą Matta i stąd to powiązanie między nimi. Drugi sezon wydaje mi się jeszcze lepszy niż pierwszy. Te sześć odcinków zleciało mi w mgnieniu oka. Historie opowiadane do gazety też były ciekawsze. A co do postawy Tonego to wydaje mi się, że Ricky pokazuje jak główny bohater przechodzi różne etapy żałoby i podobało mi się to, że nie zapomina o swojej zmarłej żonie tak jak to często bywa w serialach. pojawia się nowy obiekt uczuć i twórcy skupiają się na nowej relacji. W normalnym życiu po przeżyciu wielkiej miłości mało kto potrafi znaleźć szczęście u boku nowej osoby, tym bardziej w tak krótkim czasie.

ocenił(a) serial na 10
akira_22

Dokładnie tak! Bardzo dobrze że wciąż pamiętał i przeżywał.
Masz rację, była siostrą Marta! Ale szkoda, że Matt akurat dość szybko się pogodził ze stratą siostry. Rozumiem że miał inne sprawy na głowie, ale w sumie nie wspominał jej ani razu a nawet wykorzystał jej śmierć jako jeden z tekstów "na podryw" w barze dla Tony'ego co jest dla mnie trochę takim zgrzytem. Oprócz tego serial bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones