Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Jak wiadomo w sezonie 4 została nam bliżej przedstawiona historia Sama. W sezonie 5. nadejdzie kolej Deeksa :D

Mamy się więcej o nim dowiedzieć, łącznie z jego przeszłością, związku z Kensi i jego przyszłości w NCIS.

Jak dla mnie zapowiada się fantastyczny sezon :D

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Już nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) serial na 8
xwerax2

Zapowiada się ciekawie.

xwerax2

Nareszcie, tez nie mogę się już doczekać :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Hehe :)
Deeks wymiata, sezony z nim są śmieszniejsze i te przekamarki z całym zespołem :P
Wiemy już nawet to że był tancerzem co zdradził Kensi gdy przeczytał jej pamiętnik XD

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Wiecie kiedy ma być 5 sezon? bo nie moge sie doczekac?

ocenił(a) serial na 9
Angelina450

Pewnie jakoś we wrześniu

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Dzieki, strasznie dlugo ale trudno :)

ocenił(a) serial na 10
Angelina450

W USA 24 września, u nas 25 września.

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Ja już nie mogę się doczekać, a jeszcze Granger ma się częściej pojawiać i Nate na początku sezonu.
I w tym roku (5x4) będzie setny odcinek, w którym będzie coś o Callenie i o przyszłości Deeksa w NCIS, więc ja obstawiam, że będzie agentem, a nie tylko łącznikiem ;D

ocenił(a) serial na 10
net4

Fajnie brakuje mi Nate :) odcinki z mim były swietne :) Juz nie mogle sie odczekac zeby sie dowiedziec czy Deeks bedzew koncu agentem :)

Angelina450

ja liczę, że początki sezonu 11. NCIS i 5 NCIS: LA zazębią się i będą jakoś próbowali razem pojmać Sidorova np. i Kameleona (jedna z najlepszych postaci w serii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones