PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124857}
6,5 70
ocen
6,5 10 1 70
Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach
powrót do forum serialu Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach

Kiczowate shojo anime ale lapie za serce. Bardzo romantyczne. Zaborczosc Momoko Hanasaki i jej milosc do Yousuke *.*

użytkownik usunięty
Jolina_chan

fakt faktem... :) mimo to i tak pierwszym skojarzeniem nasuwającym się po jego obejrzeniu jest bliżniacze podobieństwo do "Bishoujo Senshi Sailor Moon". A odczucie to potęguje dodatkowo podobny chara- design. Przyczepić Momoko blond włoski i wyjdzie Usagi T. :D

dokladnie:) nie ogladlaam tej bajki ale widzialam na youtubie filmiki i strasznie jest podobne do sailor moon...

ocenił(a) serial na 10
Marilee_chan

ma ktos moze ta anime na cd badz dvd??? bardzoprosze o odpowiedz na ak87@interia.eu

alexandra_4

Znajdz na youtube, masz do wyboru odcinki po japońsku angielsku i niemiecku. Anime jest w 80% skopiowane z Sailor Moon, az musiałam sprawdzic czy obie anime nie maja tego samego autora. Ale fakt faktem, łapie za serducho, chociaz kicz typowej Shōjo Mangi. Jak miałam 13-14 lat to jakos bardziej mi podchodziła, ale teraz po 7 latach juz mniej. (:

użytkownik usunięty
piernikzmarmolada

autor nie ten sam, ale chara designer jak najbardziej tak, stąd podobny wygląd, podobne przemiany i zaklęcia :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Jolina_chan

Fajne anime szkoda tylko że seria DX (czy jakoś tak) nie jest tak dobra jak pierwsza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones