PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620796}

Aida

5,0 914
ocen
5,0 10 1 914
Aida
powrót do forum serialu Aida
ocenił(a) serial na 7
poland7

dzisiaj obejrzałem i muszę powiedzieć, że nawet trzyma poziom. Zwłaszcza porównując do innej szmiry którą nam wciskają

ocenił(a) serial na 5
poland7

...po pierwszym odcinku Aidy stwierdziłam że strasznie głupawy serial, ale nie wiadomo czemu dalej oglądałam :D I nadal oglądam. I mimo że jest głupkowaty - nie da się zaprzeczyć, zawsze się usmieje!!! A odcinek z chuckiem też mi się podobał ;]]]]

sabina_m

Ja też obejrzałem pierwszy odcinek i sobie myślę "ale głupotki" :) po kilku dniach obejrzałem cały sezon od dechy do dechy i stwierdzam, że jest Rewelacyjny:) do tego Antek brat Aidy - kabaret:)

poland7

Ebłbłbłbłbłbmb....Zibi

poland7

gdzie go ogladales ? :>

poland7

aaaa xd a na necie gdzies jest?

alexa2506944

Tak jest na http://www.ipla.tv/
Co prawda trzeba przeczekać reklamy, ale jestxD

poland7

Dokładnie. Ten odcinek totalnie mnie rozwalił, a o to w moim przypadku nie jest akurat łatwo. Był aż tak absurdalny, że mogę nawet zaryzykować i stwierdzić, że otarł się o geniusz. Nie oglądam tego serialu, ale coś tam zawsze widziałam po kawałku. Teraz wreszcie nie wiem, czy zacząć go oglądać na serio, czy po prostu ten odcinek przypadkowo był aż tak dobry.

oyasumi9

Haha, zabawne właśnie przed chwilą obejrzałem swój pierwszy odcinek Aidy i miałem dokładnie to samo przemyślenie, czy akurat trafiłem na najlepszy odcinek czy ten serial jest naprawdę tak dobry. I dodam jeszcz, że nie był to odcinek o Chucku ;D

ocenił(a) serial na 6
poland7

Ja także uwielbiam ten odcinek z Chuckiem ! Tarzałam się ze śmiechu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones