PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 959
ocen
6,7 10 1 2959
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

2x09  

ocenił(a) serial na 6

Co za odcinek...Trochę błędów,trochę emocji i trochę akcji czyli całe Alphas ;D Ale zaczynając od początku.Mamy 2 nowe Alfy (Agnes,Eddie) i 3 stare (Kimi,Jeff,Scipio).Gary odwalił kawał dobrej roboty i nawet oddał pudding :) Działania Parisha jak zwykle nielogiczne (chyba w ogóle nie mają pomysłu na ta postać). Najpierw naświetla ludzi/alfy tym aparatem -tu masa niedomówień:
1)skąd wiedział kto jest alfą a kto człowiekiem ?
2)skąd pewność ,że jak się obudzą to będą po jego stronie ?
3)co mu to dało ,oprócz Jasona ?

to tu mamy teraz granaty... :
1)miały zginąć tysiące ludzi,bardzo ciekawe bo Rosen Team był obok i nic mu się nie stało...
2)jak on chciał "Przerzedzić stado" jak ten impuls by rozłożył wszystkich bez względu na Alfowatość xD

Nie podoba mi się ,że team Rosena,cały czas się kłóci-w Punkcie Krytycznym cała ekipa się wzajemnie chroni i wspiera...No i chyba powinienem wspomnieć coś o śmierci Dani ,ale mam to w dupie,fajnie umierała xD Teraz Hicks może być z Niną (już mnie nie irytuje zgrywaniem damulki i nie jest egoistką).Bym zapomniał...GDZIE JEST KAT ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można mieć taką postać i tak ją bezczelnie olewać :'(

Dlatego ten serial ma ocena 8/10 a nie 9/10 ...

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

TO biorę sie za oglądanie miałem zostawić sobie na za tydzien żeby 3odc odrazu obejrzeć ale jak mówisz ze Gary oddał pudding :) eheh i ze odwalił kawał dobrej roboty to chyba nie wytrzymam i luknę dzisiaj

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

po co sobie spoilerujesz ;D

edit:Dodam bo tam już się nie da ,że po Upgradzie Scipio powinien ją usmażyć na wiór ,aż by skwierczało a nie że nic jej nie jest....

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Szału nie było :/ szkoda Dani ale no cóż a KAT na szkoleniu :p Teraz Rosen to bedzie za wszelką cene chciał dorwać Parisha zacznie sie masakra na maxa :)

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

zapomniałem o tym szkoleniu,mogli chociaż o tym wspomnieć ;) a Dani w sumie to by jeszcze mogła żyć-jakby jej podali krew Parisha...

kamil665544

No ja jestem ciekaw co z tym impulsem elektrycznym z którym miały zginąć miliony ludzi według garego niby się nie udało parishowi a jednak parish powiedział ze tak miało być więc ciekawe o co mu chodzi hmmmm

ocenił(a) serial na 5
Marko81

może mu chodziło o wywołanie wojny?
atak na taką skalę napewno by ją wywołał, a śmierć Dani także może wywołać.

Trzeba pamiętać że Parish jest wielokrotnym weteranem wojennym, więc wojna może być jego celem.

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Gdyby umarły miliony ludzi nastałaby panika, szukano by winnych, może nawet zgoniono na alfy (ludzie niby coś tam wiedzą, ale ignorują jakby nie patrzeć, wątek ujawnienia obecności alf przez Rosena potraktowany po macoszemu) i Parish miałby asa w ręku.
Przy śmierci Dani to Lee jest wkurzony i będzie chciał zemsty. To w końcu jego dziecko. Zrobi wszystko, aby go dopaść.

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Agnes wydaje się fajna. Mi się wydaje, że mają pomysł na Parisha, tylko my nie widzimy jeszcze jego celu.
NIE PODOBA mi się to, że wątek Dani tak szybko się skończył. Ani nie doświadczyliśmy jakiegoś dłuższego poszukiwania kreta, ani nie mogliśmy zobaczyć jak robi na dwa fronty tylko będąc lojalnej Rosenowi zamiast Parishowi, ani ten ratunek nie był mega długi... Ech. Jestem ciekawa jakie emocje Ninie przekazała.
NO I CO Z KAT?!

Kamil jeśli chodzi o twoje pytania.
1. Są dwie możliwości. Mógł wybadać czy ktoś jest alfą albo co bardziej prawdopodobne naświetlanie było stosowane na wszystkich, ale na ludzi to nie wpływało tak samo jak na alfy.
2. Parish żyje tak długo, że wie jak przekonać człowieka do swoich racji. Jakby nawet nie stanął po jego stronie to mógłby pozbyć się takiej osoby.
3. Możliwe, że dowiemy się później.

Granaty są niedociągnięciem. Rozumiem, że gdyby ta linia przebiegała normalnie to umarłyby miliony, więc okej, ale mimo wszystko ten podmuch po wybuchu powinien być większy i ekipie wyrządzić więcej szkód.

kamil665544

brak KAt -,- masakra.. chociaż ten odcinek był taki emocjonalny że najśmieszniejsze postaci musiały zostać odstawione na drugi plan. A za to mi trochę szkoda Dani.. mogła się fajnie rozwinąć.. Kimi jak szybko weszła tak szybko Bill dał jej lewy sierpowy.. nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Scripo still alive... a taki jest wku*rwiający.. Ciekawi mnie to co przekazała Ninie Dani..

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

Szczerze mówiąc, to, po tym, jak Dani przeszła na stronę teamu Rosena, to spodziewałem się, że zginie. W końcu jakoś muszą wrócić do związku Hicksa z Niną (a wrócą na pewno ;p). Tylko nie rozumiem, czemu Dani tak od razu przeszła na ich stronę? Hmm, trochę to nielogiczne.

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Ciekawe czy te granaty wymyśliła/zrobiła Skylar...Pod koniec jednego z odcinków odwiedził ją Parish i dał jej pewną propozycję,więc może przystała na nią ?

kamil665544

też od razu pomyślałem że to skylar! chociaż były w siedzibie DARPA i Parish musiał je wykraść... więc skoro ona by dla niego pracowała raczej dała by mu je do ręki prawda ? :)

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Prawda...xD

kamil665544

od patrzenia na nowy zwiastun dostaję palpitacji :o

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Ja nie oglądam.

Trailery-tak
Spoilery-tak
Teasery-Tak
Sneak Peeki-nigdy xD

kamil665544

mówię o trailerze... zresztą jest króciutki

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

mówisz o tym 2 minutowym ? Obejrzałem ,ale nie mam palpitacji ;)

kamil665544

Nina trzymana przez kogoś za szyję.. jakby Kat się coś działo to byś zawału dostał :)) A i mały szczegół czy w tym sezonie wszyscy muszą mięć jakiś bunt? xD najpierw Nina, rozumiem miała powód, potem Gary, i tak była to zaledwie chwila.. potem Cameron, który niby też ma powód.. ale czujemy delikatną powtórkę z rozrywki xD a następny odcinek? Billowi o*jebało xD
Czy tylko ja myśle że mogli by nieco przybliżyć nam historię pierwotnej team Rosen czyli Nina i Marcus? i tak wg to co z nim jest kurde?

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Marcus został całkowicie olany i według wikipedii poświęconej Alphas ,jego status to "unknown".Ucieszyłbym się jakby wrócił na jeden odcinek chociaż :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones