PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594595}

Alphas

6,7 2 959
ocen
6,7 10 1 2959
Alphas
powrót do forum serialu Alphas

2x12 

ocenił(a) serial na 6

Bardzo dobry odcinek.Skylar jednak nie współpracowała z Parishem.Pytanie Zoe mnie rozwaliło:"czy jesteś terminatorem?" Akurat niedawno skończyłem oglądać Korniki Sary Connor (świetna rola Summer) :) Czy tylko ja się domyśliłem od razu ,że to nie była Megan ? I czy przypadkiem w pierwszym odcinku o tym stymulatorze ,Rosen badając urządzenie się nim nie naświetla ? I jakoś przeżył... Choć teraz po postrzale będzie z nim nieciekawie (swoją drogą miałeś rację DeathOfMe-odwaliło mu totalnie oO) i moc taka sama jak Vincenta była w herosach haha to chyba tyle ...czekamy na finał

ocenił(a) serial na 6
kamil665544

Nie, to jeszcze nie wszystko :D Kat-a mianowicie jej bezradność...Uwielbiam tą postać ale czemu ona nie potrafi się nawet obronić ? Praktycznie to ona nie ma żadnej mocy.Jak Jeff wyjmował drzwi to mogła użyć jakiegoś karate czy coś a nie patrzy przerażona ;

kamil665544

Kat nic nie zrobiła bo była w szoku. potem zresztą za nim wybiegła... Mnie dobiło jak Bill mówi że zabierają Ninę i Rachel do biura a Kat : ''One właśnie stosowały tam średniowieczne metody..'' XD co do rosena , nie pamiętam tego żeby się naświetlał.. Miejmy nadzieje że zginie :> nie oglądałem herosów więc mi się moc Vincenta podobała :)

Mam jeszcze nieogar z 2 powodów :
- Jeff nie był martwy? XD
-Jakim cudem Nina była Meg?

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

Nie,niby czemu miałby być ;D ? ostatnia walczył z Billem w 2x09 ,dostał po ryju i chyba zemdlał jak pamiętam ale żył :)
Jak wiemy ,Nina potrafi wyciągnąć wspomnienia z głowy ,więc może dzięki temu stworzyła iluzję Megan ? A może starczyło "bedziesz widział Megan,powiedz jej to co chce wiedzieć" xD już wymyślam bo nie mam innych pomysłów :)

kamil665544

Zdezorientowało mnie to że Kimi dedła a on nie XD

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

ale o ile pamiętam to Kimi też żyje...

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

Nina była Meg, ponieważ nafaszerowali go jakimiś lekami i miał halucynacje. :D Pamiętam jak Rosen się naświetlał, tylko że wtedy jeszcze urządzenie nie było w 100% sprawne. Chipy były odwrócone.. ;)

kamil665544

żyje? teraz dopiero zdezorientowany jestem XD

ocenił(a) serial na 6
DeathOfMe

W drugim sezonie tylko Dani ma 0 HP reszta się trzyma (albo jest w 7 z chip'em) ;x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones