PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 077
ocen
7,8 10 1 37077
8,1 15
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Muszę przyznać, że po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków jestem pod ogromnym wrażeniem tego serialu. Oglądałam już wcześniej dokumenty nt tej zbrodni i wszystkie szczegóły dopracowane są do perfekcji, jak np brwi pana Saphiro :) (przy okazji świetna rola Travolty) Drażnią mnie tylko lekko sceny z rodziną Kardashianów no ale chyba bardziej byłabym zdziwiona jakby nie pokazali małych Kardashianek :)
Podoba mi się również to, że serial może dzielić widzów na tych którzy wierzą w winnę Simpsona i tych, dla których jest niewinny. Osobiście jestem w tej pierwszej grupie. Wydaje mi się, że uratował go tylko kolor skóry.

ocenił(a) serial na 8
kinga_1611

A ja właśnie po oglądnięciu pierwszych dwóch odcinków byłem trochę rozczarowany doborem aktorów. Mimo że Schwimmer ma tak samo bujne włosy jak Kardashian, to nadal widać w nim wimpy Rossa z Friendsów, nie widzę tam nic więcej, może trochę smutku więcej niż w Friendsach.
Cuba Jr. jako Simpson - zbyt mały, nie ma postury amerykańskiego footbolisty. Grał trochę drewnianie.
Natomiast role Marcii jej współ okarżyciela, Boba (Travolta) i prawnika broniącego Simpsona bronią ten serial. Mam wrażenie że filmowała to jakaś grupa studentów na początku, później jednak to się trochę poprawia.

Cały serial godny polecenia. Liczba detali które w tym serialu odzwiercielają rzeczywistość jest spora, widać że ten aspekt nie umknął reżyserowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones