PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 084
oceny
7,8 10 1 37084
8,1 16
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Trzymał w napięciu od samego początku, ciekawie pokazany proces sądowy. Aż śmiać mi się chciało widząc jak w tym procesie wszyscy oprócz Simpsona i prawników byli jak worki treningowe. I w sumie kibicowałem Simpsonowi. Niby dowody były niezbite, ale... no właśnie to ale, które zadecydowało jak widać o wyroku. Podobno ma być drugi sezon o innej sprawie, jeśli to prawda to czekam z niecierpliwością.

marcusfenix345

Jak można kibicować temu śmieciowi, Simpsonowi?

Rozumiem czarnoskórych półdebili, jakimi są zapełnione Stany Zjednoczone (oczywiście spora część USA jest też zapełniona białymi półdebilami - żeby nie było, że jestem jakimś kolejnym Kpt. Fuhrmannem, bo dostrzegam wszystkie kolory debilizmu) - dla nich OJ był idolem, prawieże Czarnoskórym Jezusem. I nawet jakby tę żonę i jej przyjaciela zabił na oczach tłumu - to pewnie i tak by go chcieli uniewinnić. Bo w dupie mieli żonę i jakiegoś nieznanego gostka. Tak jak cały świat płace na kilkoma dzieciakami zabitymi w szkole w USA, ale w dupie ma jak bomba spadnie na szkołę w jakiejś Syrii i zabije i dwie setki dzieci. Albo tsunami zabije 50 tysiecy dzieci w Tajlandii. Nikt nawet nie mrugnie okiem...

Pytam jednak poważnie- jak można kibicować OJ Simpsonowi? Serial jest jednoznaczny - koleś był psycholem, zabił, nie potrafił nawet przejść testu wariografem, a na próbnym przesłuchaniu jego obrońcy łapali się za głowę. Od początku nawet jego prawnicy wiedzieli, że on zabił - dlatego planem było wywalczenie sensownej ugody. Na końcu zadecydowali oczywiście ławnicy, którzy okazali się bandą kompletnych kretynów - co stwierdzili nie wprost wszyscy, i sędzia i prokuratura i nawet obrona - po zamiast kilku tygodni, obrady trwały 4 godziny. Łącznei z przerwami i spisywaniem decyzji. Wydaje mi się, że równie dobrze mogli obradować po 1 dniu rozprawy, a nie po roku - efekt byłby taki sam. Zadecydowała sympatnia to oskarżonego,i jego kolor skóry. Nie jakieś fakty.

ocenił(a) serial na 9
Bosqi_El_Deviantero

A no można. Może dlatego, że aż się chciało zobaczyć porażkę oskarżycieli, którzy byli idiotami.

ocenił(a) serial na 9
marcusfenix345

Najlepsze jest to że to wszystko się wydarzyło....jakim cudem O.J został niewinny....rany ludzie przecież wszędzie było wręcz napisane ze to on. ... dowody były kuźwa jak czarno na białym a wygrało biało na czarnym...!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones