PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 075
ocen
7,8 10 1 37075
8,1 15
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Ledwo go poznałam. Czy ktoś ma podobnie czy mam zwidy?

ocenił(a) serial na 9
Garfieldowa

Ja sprawdzałem kto to jest bo nie mogłem uwierzyć :D

Garfieldowa

Dokładnie, czekałam na napisy końcowe, by się przekonać, że to rzeczywiście ON. Dodatkowo odniosłam wrażenie, że przez wypełniacze jego mimika była ograniczona. Szkoda, bo bez 'wspomagania' wyglądałby o niebo lepiej.

ocenił(a) serial na 8
Garfieldowa

Nie przeszkodziło mu to genialnie wykreować śliskiego, układowego adwokata. Chyba najlepsza rola Travolty w tym stuleciu.

Garfieldowa

Miałem dokładnie to samo. Jako że jego nazwisko było w początkowych napisach, aż musiałem podejść do ekranu i sobie cofnąć pierwszą scenę z nim, bo en face mi nie pasował.

ocenił(a) serial na 8
Garfieldowa

to się nazywa charakteryzacja
pewnie wymyslili, to jacys grecy tak z 2500lat temu

ocenił(a) serial na 8
El_Magiko

Faktycznie, Grecy używali masek. Botoksową maskę ma Travolta, wszystko się zgadza. A poważnie to jednak wydaje mi się, że coś majstrował przy twarzy i wiek też robi swoje.

ocenił(a) serial na 8
Garfieldowa

to jak wyglada w tym filmie, to efekt majstrowania przy twarzy ale takiego na potrzeby filmu, a nie nieudanych operacji.
niedawno był u kimmela w programie i wygląda zupełnie inaczej.

ocenił(a) serial na 8
El_Magiko

Nikt nie mówi o operacjach, raczej o wypełniaczach. W serialu wygląda nienaturalnie. Nawet jeśli to tylko charakteryzacja, to kiepska. Dlatego się zastanawiałam, czy to tylko moje odczucie czy inni też to zauważyli. Jeśli teraz wygląda normalnie to tym lepiej, bo to dobry aktor.

ocenił(a) serial na 8
Garfieldowa

"Botoksową maskę ma Travolta".
botoks, to neurotoksyna podawana inwazyjnie
akurat działa ona tak, ze możliwe, ze przyjmowali ja travolta albo krzysztof ibisz prywatnie dzieki czemu ich skora jest jedrna i pozbawiona zmarszczek (tak dziala botox ale nie twierdze, ze oni go przyjmowali)
to jak wyglada travolta w tym serialu, to raczej proba upodobnienia go troche do roberta shapiro i w tym celu zmienia sie jego karnacja czy np zmarszczki
ale zmiany w te strone akurat, to przeciwienstwo botoksu
codo tego czy charakteryzacja jest udana, to mysle, ze tak
zdecydowanie bardziej przypomina odgrywana postac niz gdyby wystapil tak jak wyglada na codzien

ocenił(a) serial na 8
El_Magiko

Ok boomer :)

ocenił(a) serial na 10
Garfieldowa

Wszystko przez brwi :)

ocenił(a) serial na 8
cetuja

Filcowe? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones