PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 077
ocen
7,8 10 1 37077
8,1 15
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Jeszcze Selma Blair jako Kris Jenner. Pewnie gdyby nie byli teraz popularni nikt nie włączył by do serialu postaci byłej żony prawnika. Ponoć zeznawała w czasie procesu ale jej wkład w ten proces i tak był nikły. Znając obecne upodobania amerykanów w serialu pojawi się scenka z małą Kimmy i jej siostrami. Nagle okaże się jak znaczący wpływ na losy amerykańskiego sądownictwa miała rodzina K.

FearTheRipper

Juz są foty na necie hehe http://thecelebrityauction.co/wp2/cwitter-article/kardashian-kopykats-see-kim-kh loe-kourtney-rob-as-kids-in-the-upcoming-oj-simpson-murder-trial-movie-9-photos- from-the-set/

FearTheRipper

Podzielam opinię. 10/10

ocenił(a) serial na 7
FearTheRipper

Śpieszę donieść, że już w pierwszym odcinku pojawiła się mała Kortney i Khloe oraz pokój Kim :)

ocenił(a) serial na 10
FearTheRipper

Sarah Paulson robi świetną robotę, dobry początek sezonu

FearTheRipper

obawiam się, że masz rację
rozumiem, że w serialu pojawił się Kardashian senior, że Kriss Jenner też, bo niby była przyjaciółką Nicole Simpson, ale po co scena w kościele z udziałem młodych Kardashianek? a po zdjęciach widać niestety, że będą się częściej pojawiać
no i jeszcze pokój Kim w roli głównej w jednej ze scen - producenci jak nic podlizują się Kardashianom, czyżby w celach promocyjnych? chyba niepotrzebnie, bo serial zapowiada się świetnie

ocenił(a) serial na 7
Seiya

Bez przesady, aż tak dużo ich nie było.

adamcpdst

na szczęście w późniejszych odcinkach faktycznie sobie odpuścili Kardashianki ;-)

FearTheRipper

Są plotki, że Kris miała romans z Simpsonem :D

ocenił(a) serial na 9
vipagata

Podobno Khloe to córka OJ'a :D

ocenił(a) serial na 7
FearTheRipper

Scena w drugim odcinku gdzie dzieciaki śpiewają swoje nazwisko i krzyczą "to tata" była naprawdę żałosna. Ich występ powinien się ograniczyć do pojawienia się w kościele, które było fajnym smaczkiem.

ocenił(a) serial na 7
13Gniewny

Była całkiem sympatyczna. No ale ja nie wiem kto to są Kardaszianki, więc nie mam bólu dupy, że jakieś dziewczynki występowały w sumie przez jakieś 3 minuty serialu.

ocenił(a) serial na 9
FearTheRipper

no i chyba jednak się przeliczyłeś. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones