PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 077
ocen
7,8 10 1 37077
8,1 15
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

Sarah

ocenił(a) serial na 7

Uwielbiam ją , chociaż oglądałem ją tylko w AHS . Z chęcią zobaczył bym ten serial , ma wyjść w tym samy czasie co 5 sezon AHS podobno .. Pozostaje czekać
Ma niesamowite poczucie humoru , ;D https://www.youtube.com/watch?v=QAzdReSzs4k

sebek1654

też pokochałam Sarę :D jest świetna, wygląda na przemiłą, urocza, kochaną i wesołą osobę [i taka z pewnością jest :D] i świetnie zagrała w Sabacie. (na razie widziałam tylko sabat) Ma uroczy uśmiech, a gdy płakała to mi tez chciało się płakac tak mnie poruszyła. Niesamowita :)

ocenił(a) serial na 10
AktorkaDD

genialna w roli pani prokurator Marcii Clark - patrząc na pilotowy odcinek najmocniejszy punkt serialu :) ... może wreszcie odtrzyma Emmy na ktora juz dawno zasluzyla genialnymi rolami w AHS :) jej kariera od pewnego czasu rozwija sie blyskawicznie - coraz wiecej filmowych rol na wielkim ekranie i w dodatku docenianych przez krytykow i publicznosc :) brawo o by tak dalej :)

sebek1654

możesz juz oglądać. Pierwszy odcinek byl emitowany w miniona niedziele (7.02.2016) na Fox .

ocenił(a) serial na 7
montee

ej nie mam FOX , odc z napisami gdzieś ktoś ma ????

ocenił(a) serial na 8
sebek1654

Ma też niesamowicie irytującą wadę wymowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones