PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729530}

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson
7,8 37 083
oceny
7,8 10 1 37083
8,1 16
ocen krytyków
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
powrót do forum serialu American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

zwłaszcza, że Sarah Paulson dostała jedną z nich za swoją grę, naprawdę zasłużyła. A sam serial świetny, zwłaszcza pierwszy odcinek to mistrzostwo!

Seiya

Dokładnie. Nareszcie została doceniona i oby drugi sezon też trzymał poziom, bo bardzo wysoko sobie powiesili poprzeczkę.

jacob_filmweb

drugi sezon? a o czym ma być?

Seiya

" Nowy sezon będzie opowiadać o huraganie Katrina. Huragan Katrina i jego straszne skutki - taki jest pomysł na 2. sezon "American Crime Story". - To wielka, epicka opowieść. Z jednej strony to historia katastrofy z całym ogromem ludzkich tragedii, a z drugiej, mamy tu mnóstwo fascynujących mniejszych historii. Czemu tamy były wadliwe? Jak to się stało? Dlaczego w niektórych szpitalach wyłączone były systemy podtrzymywania życia? Jak to się stało, że tyle osób wylądowało w Superdome i żyło tam w nędznych warunkach? - tak o nowym sezonie opowiada szef FX John Landgraf. "

Seiya

ja się ogromnie cieszę, że oprócz Sarah Paulson statuetki wygrali Sterling K. Brown oraz Courtney B. Vance.
przed obejrzeniem American Crime Story mam za sobą trzy sezony AHS (nie oglądałam Freak Show) i szczerze nie rozumiałam zachwytów nad Paulson i nigdy nie byłam jej fanką, chociaż przyznaję że w AHS daje czadu. ale zachwyty nad Paulson w roli Marcii są jak najbardziej zasłużone. w ogóle to co pokazała całą ta trójka to mistrzostwo świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones