American Horror Stories (2021)
American Horror Stories: Sezon 2 American Horror Stories sezon 2, odcinek 6

Lifting twarzy

Facelift 42m
5,8 273
oceny
5,8 10 1 273
American Horror Stories
powrót do forum s2e6

Odcinek dość ciekawy, mamy historie kobiety i jej obsesji na punkcie urody i młodości. (Początkowa scena ) kiedy własny mocz używa do przecierania twarzy (omal nie spadłam z łóżka) i nadchodzi moment upragnionego zabiegu „ facelift” no aż mnie przycięła po obejrzeniu tego odcinka wciąż tonuje to ogarnąć jak można było schrzanić tak dobrze zapowiadający się odcinek.końcówka jedynie nadrobiła paroma momentami, scenami zwłaszcza kiedy Perle chce złożyć Virginia w ofierze wiele niedociągnięć, nie wyjaśniono dokładnie kim była Perle, jej znajomi w ogóle widzę wiele pośpiechu, zabrakło by to można było nazwać dobrym odcinekiem. Daje średnie 5.5 szkoda mi było Virginii. Szybko te 40 minut zleciało.

użytkownik usunięty
Ola_nowak26

Zgadzam się. Ciekawie ukazało bieg za zatrzymaniem procesu starzenia i fioła, do jakiego to doprowadza. Nawet własnej córki już kobieta nie słuchała I się jej wyrzekła. Zachowała się jak "świnia" i dlatego takie miejsce dostała. W sumie to bardziej skupiono tu się na tej Pani niż na tej sekcie / myśliwych. Jednak brakowało czegoś, jakoś czułam ten pośpiech w odcinku.

Ola_nowak26

A dla mnie tutaj zasługuje na uwagę fakt wykreowania postaci doktor Perle. Może tutaj kluczem jest nawiązanie do "Że śmiercią jej do twarzy";) bo wszystko się tutaj zgadza.

miutku

Chodzi oczywiście o Lislie von Rhoman.

Ola_nowak26

Odcinek bardzo przewidywalny, a szkoda, bo miał duży potencjał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones