American Horror Stories (2021)
American Horror Stories: Sezon 2 American Horror Stories sezon 2, odcinek 7

Nekro

Necro 45m
6,5 273
oceny
6,5 10 1 273
American Horror Stories
powrót do forum s2e7

Oceniam ten odcinek na kiepskie 5! Ze względu ze ten odcinek był ohydny i obrzydliwi dosłownie i w przenośni normalnie brakło mi słów, nie powiem fabuła ciekawa, ale no właśnie ale sam fakt ze główna bohaterka pracuje ze zmarłymi, w połowie odcinka nawet uprawiała sex z rzekomo zmarłym co potem okazuje się ze wstał i był
żywy. Samantha wtem prawie poślubiła swego narzeczonego i tu dopiero akcja ruszyła kiedy jesse dowiedział się od Charly ze jego ukochana go zdradziła odszedł wtem Samantha straciła swoją prace, z zemsty na Charly’m usiłuje go zabić pozbawił ja pracy i narzeczonego zrujnował opinie, przyjaciół straciła ale dała się kochasiami udobruchać. Odcinkowi jednakże czegoś brakło, chwilami wiało nuda, odc ogólnie obrzydliwy (sam tytuł) mówi za siebie Necro!! Zawiodłam się jeszcze ta końcówka,.

użytkownik usunięty
Ola_nowak26

Końcówka najgorsza....ok częściowo wiem o co im chodziło, ale to sensu nie miało! Jedna sprawa, że zmarli dawali jej poczucie bezpieczeństwa, ale druga być pogrzebanym żywcem uprawiając seks.....odcinek wg.mnie nawet poniżej 5. Takie 4.5 może

ocenił(a) serial na 5
Ola_nowak26

A mi osobiście podobał się najbardziej z sezonu jak i z całego spin-offu, ZNACZNIE lepsza reżyseria była widoczna, dobra strona ogólnie audio-wizualna. Madison Iseman zdecydowanie pokazała jeden z najlepszych występów w tej odcinkowej antologii a w porównaniu z tym jak większość z nich jest tutaj często na miernym poziomie aktorsko, to to dodatkowy plus, fakt pokręcona i wzbudzająca wstręt historia ale to właśnie również daję na plus, byłem skupiony na historii czego nie mogę powiedzieć o większości innych odcinków w tej marnej antologii, odcinek był w klimacie takich nawet mógłbym powiedzieć Opowieści z Krypty, od taka ponura makabreska z dobrą główną aktorką, obleśnym zamysłem i idealnie pasującym pokręconym poetyckim finiszem, fakt samego horroru tu nie było wiele, ale wolę takie historie niż żenujące, cringowe opowiastki pseudo horrorystyczne które stanowią większość w tej antologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones