PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019207}

Angielka

The English
7,6 4 093
oceny
7,6 10 1 4093
8,0 4
oceny krytyków
Angielka
powrót do forum serialu Angielka

udało się zachować wysoki poziom emocji bez epatowania dosłownymi scenami przemocy, wiele wspaniałych postaci, bardzo dobry casting, Blunt świetnie się tutaj odnajduje

jedno z największych serialowych odkryć, w ogóle wcześniej nie słyszałem o tej produkcji

ocena, mocne 8,5

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Również nie słyszałam, szukałam czegoś na wieczór i postanowiłam sprawdzić, wciągnęło jak diabli i połknęłam 6 odcinków na raz. Jestem zachwycona, nie przeszkadzało mi przerysowanie. Jestem wdzięczna twórcom, że uniknęli pokazywania bezpośrednich scen przemocy, zbudowali taki klimat, że były przerażąjące, choć nie było ich widać ;) Casting cudowny, aktorstwo cymes, scenariusz świetny, piękne zdjęcia. Niektóre kadry genialne (np. odcisk ciała Cornelii).

ocenił(a) serial na 8
iwonrud

No mocna scena, i jeszcze wtedy nie wiadomo o co chodzi.

iwonrud

Tak, to bardzo dobre. Ogólnie wiele jest w tym serialu świetnych ujęć, czasem pokazujących jakiś szczegół, który można dostrzec po powtórnym obejrzeniu serii. Dialogi niezbyt rozbudowane, a wyrażają wiele prawd, które wypowiadane przez głównego bohatera stają się od razu oczywistością (i które można zapamiętać i stosować w życiu). Bardzo dobrze jest poprowadzony rozwój relacji miedzy głównymi bohaterami, jednak zakończenie druzgocząco smutne. Całość dopełnia dobra muzyka i cudowne krajobrazy.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Mega! Moją uwagę przyciągnęły dialogi, takie inne , niestandardowe oklepane. Trzeba sie skupić , wsłuchać żeby zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones