PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771749}
8,0 9 955
ocen
8,0 10 1 9955
8,0 13
ocen krytyków
Artyści
powrót do forum serialu Artyści

My Polacy.

użytkownik usunięty

Jeżeli Belfer jest najbardziej oczekiwaną premierą serialową (kryminalną) sezonu, to czym są Artyści? Przez lata oglądania i podziwu dla głównie wyspiarskich i amerykańskich seriali zastanawiałem się dlaczego w Polsce nie może powstać choć jeden serial wybitny. I oto jest, i to od razu z przytupem, i od razu na temat można by rzec wewnętrzny, bo historia toczy się w środowisku twórców teatralnych. Miałem to szczęście natrafić na Artystów dopiero po piątym epizodzie, bo wydaje mi się że nad promocją nikt specjalnie się nie pochylał, dlatego też pierwsze pięć połknąłem na raz, z trudem utrzymując koncentrację pomiędzy ekranem smartfona, a właściwym przystankiem tramwaju.

użytkownik usunięty

Mam jeszcze takie podskórne odczucie, że serial jest tak dobry także dlatego, że sami autorzy w jakimś stopniu zmęczeni niemocą rodzimych produkcji, a widząc inne niekrajowe produkcje, widząc że można, uznali że trzeba. W Artystach nikt z aktorów się nie oszczędza, stąd na ekranie mamy samo gęste, jak zresztą mówi w jednej ze scen, pan reżyser :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones