PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504981}
7,7 978
ocen
7,7 10 1 978
Atashinchi no Danshi
powrót do forum serialu Atashinchi no Danshi

SPOILER

użytkownik usunięty

dzień wyjęty z życiorysu, ale było warto^_^ Myślę, że jak dotąd była to najwartościowsza drama, jaką widziałam.
Poza tym każdy z 'braci' przypadł mi do gustu, co nie zawsze się zdaża, np w Hana Yori Dango nie polubiłam Akiry Mimasaki, a w Hana Kimi Minami Nanby, więc tym razem to sukces. Choć przyznam, że od początku moimi ulubieńcami byli Sho i Masaru.
Najlepsze według mnie momenty, to te w których pojawiała się służąca, kiedy Masaru znajdował się pobliżu jakiejś dziewczyny i odcinek, w którym Riki próbował zeswatać swoich rodziców. Do tego dochodzi fragment, w którym Fuu próbuje znaleźć jakąś wymówkę chyba w szóstym odcinku, próba wyleczenia Masaru z fobii i Satoru w przebraniu. A scena z ostatniego odcinka, kiedy Masaru pozuje i w pewnym momencie ma pozę jak w Hana Kimi^_^ Niezastąpione.
Ciekawe czy będzie drugi sezon albo chociażby special. Oby...

Ja też mam nadzieję, że zrobią chociaż jakiś special ;)

ocenił(a) serial na 10

Byłoby świetnie. <3
Mi tam najbardziej spodobał się (od pierwszego wejrzenia ^.^) Satoru. Jakie miał ciuchy ładne, albo jak był zazdrosny.
Myślałam, że nie spodobają mi się wszyscy bracia, ale każdy był na swój sposób ciekawy.

ocenił(a) serial na 7
Winterfresh

Zgadzam się, każdy z braci był wyjątkowy na swój sposób. Mi również najbardziej do gustu przypadł hikikomori Satoru ^^ I wreszcie zdołałam przekonać się do Maki Horikity. W innych dramach z jakiegoś powodu strasznie mnie irytowała. "Atashinchi..." polecam, ale raczej miłośnikom. Odradzam osobom rozpoczynającym swoją przygodę z dramą.

ocenił(a) serial na 10
Piranha

Drama świetna.
Moja przygoda z dramą i zaczęła się właśnie od AcD i jestem pozytywnie nastawiona na więcej, więc odradzanie w tym przypadku osobom rozpoczynającym swą przygodę z dramą uważam za zbędne ;) Polecaam!

ocenił(a) serial na 3
Piranha

A ja mam pytanie gdzie w tym jest romans?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones