PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833774}

The Gift

Atiye
6,9 1 530
ocen
6,9 10 1 1530
Atiye
powrót do forum serialu Atiye

Prerensjonalna gra aktorska. Zbyt dosłowne sceny a wśród nich wiele niepotrzebnych. Chwilami miałem wrażenie że oglądam brazylijską operę mydlaną. Potencjał opowieści został tutaj zmarnowany. Nie podobało mi się.

ocenił(a) serial na 4
bingerster

Zgadzam się. Lubię jednak takie klimaty, więc ocena wyższa. Nie czytałam powieści, niestety. Oczekiwałam zakończenia hmmm... innego chociaż takie przeszło mi przez głowę. Mimo wszystko oczekiwanie na zakończenie było ciekawsze niż ono same. Zabrakło albo zostało sknocone, w tym filmie, tak wiele rzeczy, że nie sposób wymienić. Szkoda, bo potencjał jednak był.

ocenił(a) serial na 6
magma9

To był koniec 1 sezonu, już nakręcono II sezon, który czeka na premierę. Jeśli ktoś ogląda jedynie seriale angielskojęzyczne, może faktycznie nie poczuć klimatu tureckiego serialu. Mnie on się podoba. Jest inny, specyficzny, za to ma u mnie wyższą ocenę. Gra aktorska bardzo dobra, nie jeden aktor z tzw. hollywoodu mógłby uczyć się od Turków aktorstwa. Rozumiem, że wszystko jest kwestią gustu :)

amopeliculas86

Mam pytanie, skąd informacja o drugim sezonie? Przekopałam internet i nie znalazłam żadnej wzmianki o sezonie drugim ☹️

Marta_Macher

amopeliculas86 znany jest powszechnie jako KONFABULATOR
kiedyś wmówił swojemu kuzynowi że jest z nim w ciąży, a gamoń uwierzył i miał bóle porodowe

ocenił(a) serial na 3
bingerster

lipa na drutach albo chała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones