PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843840}

Avenue 5

5,9 2 503
oceny
5,9 10 1 2503
Avenue 5
powrót do forum serialu Avenue 5

Liczyłem na coś pokroju „Autostopem przez Galaktykę”, a dostałem coś tak drętwo zagranego i tak plastikowego, że aż dziwię się, że miało to premierę na HBO.

wesolyslonecznik

Prawda i gdyby wyciąć bluzgi oraz dialogi z podtekstem erotycznym, film byłby niemy.

ocenił(a) serial na 7
wesolyslonecznik

Dopiero 1 odcinek widziałeś i już Ci się nie podoba? Szkoda, że nie doceniasz dialogów i klimatu lekkiego absurdu. Film dowala wszystkim i nie ma tej politycznej poprawności. Zobaczymy co dalej.

ocenił(a) serial na 1
boga

Tak, humoru i absurdu tam jak na lekarstwo. Serio liczyłem na inteligentny humor i absurd w stylu Douglasa Adamsa. Poza tym pilot/ pierwszy odcinek powinien przekonać do siebie widza. Tutaj niestety sztywna gra aktorska i płytki i wymuszony humor robią odwrotną robotę. Co prawda obejrzę zapewne jeszcze 2-3 odcinki by utwierdzić się w przekonaniu lub wyjść z błędu. Jednak mam przeczucie, że kołek jaki połknęli aktorzy i scenarzyści prędko nie zmięknie.

boga

"Filmy czy inne teksty powinny być oceniane na podstawie swojej jakości, a nie przynależności kulturowej twórców. "./ Stephen King.

ocenił(a) serial na 5
wesolyslonecznik

To u mnie odwrotnie - Avenue 5 mnie rozbawił, a Adams niespecjalnie - jego humor zupełnie do mnie nie przemawia. Może za bardzo się nastawiłeś na coś w jego stylu i dlatego nic cię nie rozśmieszyło?

ocenił(a) serial na 1
wesolyslonecznik

W pełni popieram, liczyłem na ciekawy serial komediowy, a póki co jest jedna wielka tragedia... zero śmiesznych sytuacji, dialogów, czy też jakichkolwiek gagów... podczas pierwszego odcinka wynudziłem się niemiłosiernie... a miało być tak pięknie... ciekawy koncept, obsada, a tu... eeeechh zobaczę co będzie w drugim odcinku, ale nie zapowiada się nic ciekawego.... szkoda, wielka szkoda... :(

Pawel_Glinski

Drugi odcinek jeszcze gorszy. Jest strasznie poszarpany, jakby 20 osób jednocześnie tworzyło scenariusz i każdy wciskał swoje pomysły bez ładu i składu :/

ellemi

Jestem po drugim odcinku. Mimo, że ‘Avenue 5’ ma 8 odcinków, każdy prawdopodobnie długości kwadransu, powiem szczerze, że ja się męczę. Wątek serialu żywcem zdjęty z filmu „Aniara”, tyle, że tutaj próbują być jeszcze zabawni. Próbują, bo według mnie kiepsko im to wychodzi. Cytat z drugiego odcinka "...twój bóbr był nienasycony", mnie np. nie rozśmieszył. Nie polecam 2/10!

ocenił(a) serial na 8
wesolyslonecznik

1 odcinek to średniak, dopiero przy drugim serial ujawnia czym na prawdę jest
Wulgarną, pokręconą czarną komedią

ocenił(a) serial na 8
wesolyslonecznik

Ej tam, familijny serial, moje dzieci go uwielbiają, polecam na kwarantannę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones