PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851246}

Awantura

Beef
7,4 21 490
ocen
7,4 10 1 21490
7,2 24
oceny krytyków
Awantura
powrót do forum serialu Awantura

prawie farsa, gdzie każda ze stron będzie robić drugiej coraz gorsze rzeczy, tymczasem dostajemy nudną melodramę o życiu prywatnym pewnej bizneswoman i budowlańca gdzie większość czasu poświecono problemom prywatnym czy finansowym...

mercx

Ale dobra gra aktorska, dialogi, scenografia w szczególności dzieła artystyczne męża głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 2
ajron1960

tylko kto ogląda 10 godzinny serial żeby popatrzeć sobie na krzesła..

mercx

10 odcinków po ok. 35 minut każdy to nieco ponad 5 godzin, nie aż tak dużo. Mnie film nie zawiódł, lubię aktora grającego główną rolę. Spodobała mi się inność tego serialu, a seriali unikam i oglądam sporadycznie. To nie będzie stracony bez sensu czas.

ocenił(a) serial na 8
mercx

Serio, tylko tyle z tego wyłapałeś - krzesła?

ocenił(a) serial na 6
mercx

To im dalej finalu tez sie nie rozkreca?

ocenił(a) serial na 3
aronn

Nie. Dalem sie nabrac, bo myslalem ze to bedzie czarna komedia i z odc na odcinek bedzie ciekawiej. Pierwszy odcinek w miare ciekawy, potem totalny melodramat. Moze z 2 sceny byly lekko smieszne. Koncowka serialu, gdzie wydaje ze bedzie ciekawe zakonczenie dostajemy nudny szit.
Dla mnie ten serial to takie XXI pseudo artystyczne "dzielo" na miare kupy albo krwi z okresu, nazywame dzielem sztuki.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Rozkręca się

ocenił(a) serial na 2
mercx

do piątego odcinka cała tytułowa awantura opiera się na obsikaniu podłogi łazienki oraz pomalowaniu auta farbą w ramach rewanżu.

ocenił(a) serial na 9
mercx

XDD to jest bardziej ambitny serial. Fani strzelanek to gdzie indziej

ocenił(a) serial na 2
Thrawn_fw

gdzie wyczytałeś że brakuje w serialu strzelanin? a nudę nazywać możesz oczywiście jak sobie zechcesz, nawet bardzo ambitnym kinem

ocenił(a) serial na 9
mercx

Łatwo się domyślić jeśli nie podoba ci się, że serial, który miał być o życiu codziennym ludzi faktycznie opowiada o życiu codziennym ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones