PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242184}

B jak brzydula

Verliebt in Berlin
5,4 443
oceny
5,4 10 1 443
B jak brzydula
powrót do forum serialu B jak brzydula

Lubie go oglądać, kto by pomyślał że niemcą uda się zroboić taki serial.Ale ma jedną wade przypomina mi inny serial kolumbijski pt."Brzydula".ale aktorka w seriale "Verlibt in berlin" nie jest taka brzydka jak w " Brzyduli":)ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) serial na 8
naomii

Ten film jest właściwie jedną z wielu wersji "Brzyduli", ale według mnie jest lepszy, bo przynajmniej jest zabawny ;)

ocenił(a) serial na 10
naomii

Powiedziałabym nawet że jest całkiem ładna, nie taka zrobiona jak te wszystkie aktorki wokół, w każdym razie w porównaniu z "brzydulą" Kolumbijską jest wrecz pięknością...niestety słabo znam niemiecki więc mało rozumiem ale wg mnie ten cały David to straszny nudziarz, choć zabójczo wygląda w czarnym garniturze, szkoda że Lisa nie będzsie z Kowalskim, który sprawia wrażenie sympatycznego faceta o dużym poczuciu humoru.

olamanola

Moja ulubiona telenowela ! szkoda, że już się skończyła, ale koniec był super. Może by tak polska telewizja pokazała ten serial u nas? pewnie by się opłaciło - wielki sukces był w Niemczech, Francji , Słowacji ...
Moja stronka : http://verliebtinberlin1.struo.de/

naomii

w Niemczech to można podstawic pierwszą z brzegu aktorkę i tak będzie brzydula :P
Nie trzeba charakteryzacji :P

ocenił(a) serial na 7
amelia_w

mi też bardzo się podoba VIB; może jest troszkę bardziej kiczowaty niż polska wersja i mniej komediowy, to miło się go ogląda; poza tym nie wiedziałam, że Niemcy maja aż takie pokłady emocjonalne, żeby stworzyć taki serial ;p

amelia_w

ZGODZĘ SIĘ ! xD hahahahahhaha xoxoxooxoxoxooxx

amelia_w

Zgodzę się prawdziwa z krwi i kości niemka to brzydula bez charakteryzacji.a i z nią nie będzie ładna

ocenił(a) serial na 1
naomii

nie zgodze się z jednym właśnie ta brzydula z ,,Verlibit in berlin,, jest okropna.Może właśnie niektórzy na tym forum wyglądają lecz już sie nie wtrącam.

ocenił(a) serial na 10
naomii

Bardzo fajny film, podoba mi sie.
Glowny bohater mega przystojny a aktorka grajaca Lize w realu jest przesliczna a w prostych wlosach to juz w ogole <33

Aishwaryaaa

Glowny bohater moim zdaniem jest brzydki. Już Bobek jest przystojniejszy.

love_panic

Nie zgodzę się, Bobek to taki trochę wymoczek (nie bić!). Natomiast David to szarmancka, urocza świnia. Myślę że właśnie taka miała być ta postać. :D No i sądzę że jest przystojny i ma taki intrygujący zawadiacki, łobuzerski uśmiech.

_Anika_

Nie no. Każdy ma prawo do własnego zdania :D może i wymoczek ale z twarzy chyba "ładniejszy" ale to tylko moja opinia :P a ta brzydula to naprawdę brzydula :D wygląda jak stara babcia :D xD ale bez "ubrzydzania" jest ładna :)

love_panic

tak, tu sie zgodzę. Brzydula jest naprawdę brzydka, no ale chyba taka ma być, nie? XD Ta nasza to ma tylko paskudny aparat na zęby i okulary. Oprócz tego teraz to przeciętna dziewczyna a nie żadna brzydula.

_Anika_

no właśnie. moim zdaniem lepiej by było gdyby nie "przemieniała się" w piękność powoli tylko zrobiła szok :D tak jak to w oryginalnej wersji. rzeczywiście nie jest brzydka tylko te okulary i aparat. widziałam na reklamie jak ma wyglądać po przemianie... hmmm :D będzie miała dziwaczną fryzę ale i tak nie mogę doczekać się reakcji innych :D

love_panic

pewnie nagle wszyscy będą w szoku jaka to ona piękna. Moim zdaniem jednak to wcale nie będzie taki wielki szok. A po przemianie nasza Ulka mi zbytnio przypomina Paulę.

ocenił(a) serial na 4
naomii

no własnie dlatego nie lubie niemieckiej wersji, bo neiwiadomo kiedy jest już ładna. ^^
i beznadziejna jakość odcinków.

użytkownik usunięty
t0meg

Może chodzi o różnicę podejścia do tej postaci. David i Marek to nie jest jedno i to samo. David to taki łobuz jak słusznie zauważacie, natomiast Marek miał być po prostu niedojrzałym jeszcze, luźno żyjącym chłopaczkiem. David nie pasowałby do roli Marka, a Marek do roli Davida. Trzeba umieć rozróżniać koncepcje twórców, hehe.;) Nie bez powodu powstaje tyle wersji. Czymś się one jednak różnią. Osobowością postaci na pewno, choć problematyka jest podobna, hehe.;)

ocenił(a) serial na 7
t0meg

Liza zmienia w piękność z docinka na odcinek po trochu. Polecam oglądnąć odcinki od 348 - 365 czyli te końcowe. Jeszcze wcześniej próbuje sama się malować, czy zmienić ubranie ale jej nie wychodzi i to jest fajne :)

ocenił(a) serial na 10
naomii

Niemiecka wersja bardzo mi sie podobała! David pod względem wyglądu ideał, pod względem charakteru hm na początku był straszny, później już był lepszy... Serial należy do moich ulubionych, wg mnie najlepsza wersja wraz z Kolumbijską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones