PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562636}

Bakuman

7,8 1 490
ocen
7,8 10 1 1490
Bakuman
powrót do forum serialu Bakuman

Ja czytałam parę chapów, nie za bardzo znośnie jak na to się patrzy, że to twórców Deat Note.

ocenił(a) serial na 8
pepeiks

Mi się bardzo podoba. Przeczytałem 120 rozdziałów mangi i uważam, że jest naprawdę świetna :). Choć od pewnego momentu robi się z tego niezła telenowela, no i dawno nie widziałem mangi, w którym dwoje zakochanych ludzi, przez 120 rozdziałów trzymali się tylko za ręce.
A co to ma do tego, że twórców Death Note? To dobrze, że autorzy nie trzymają się jednego stylu i gatunku.

ocenił(a) serial na 8
Felix93

A ja się dziwiłam, że w Bakumanie był easter egg dotyczący Death Note'a i Yagamiego :D

Felix93

Pytam się jako "niezorientowany zainteresowany" jaki jest dystans/porównanie między anime a mangą oraz czy manga jest skończona?

ocenił(a) serial na 8
black_hussar

Zarówno anime, jak i manga, są zakończone :)

Felix93

Świetnie, nie będę musiał przeżywać tego co teraz znoszą widzowie i czytelnicy np. One Piece oczekując kolejnych tomów mangi i serializacji odcinków - dlatego wybieram skończone nie-tasiemce dla własnego zdrowia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones