PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819950}

Baptiste

6,6 561
ocen
6,6 10 1 561
Baptiste
powrót do forum serialu Baptiste

Za jednym z portali: "Tchéky Karyo wróci jako uparty detektyw, którego spotkamy ponownie podczas wycieczki z żoną do Amsterdamu. Szefowa tamtejszej policji – i przy okazji jego dawna dziewczyna – poprosi go o pomoc w prowadzonym śledztwie. Baptiste szybko angażuje się w sprawę, która wychodzi poza pocztówkowy Amsterdam, pełen kanałów i pięknych domków, by zajrzeć pod powierzchnię tego wszystkiego.
Zdjęcia do serialu, którego twórcami są Jack i Harry Williamsowie ("The Missing"), powstawały w Amsterdamie i Belgii. W obsadzie także: Tom Hollander, Jessica Raine, Alec Secareanu, Clare Calbraith, Nicholas Woodeson, Anastasia Hille, Talisa Garcia, Barbara Sarafian, Boris Van Severen i Martha Canga.
Brytyjska premiera serialu w pierwszym półroczu 2019 roku."
Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=jUOVRGA8Lw4

pogodno_2

Start 17 lutego na BBC One.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

To bardzo dobra wiadomość.

Ksiadz_Pistolet

Nawet nie wiesz, jak ja się z Tobą zgadzam ;)

pogodno_2

I Anna Próchniak!! Nawet zagraniczne portale piszą o niej już artykuły, więc to musi być dobra i jakaś niemała rola.

Patianna

Wkrótce się przekonamy, pierwszy odcinek już w sieci ;)

pogodno_2

Gdyby nie ona pewnie nie zwróciłabym na ten serial uwagi, więc mam nadzieję, że tak będzie :)

Patianna

Więc pozwól, że-trochę żartobliwie-napiszę, żebyś zwróciła uwagę na ten serial. Niezależnie od udziału w nim wspomnianej aktorki ;) Mam na myśli "The Missing". To jest świetny serial.

pogodno_2

Napisy do pierwszego też i jest naprawdę nieźle...

pawelk1504

Zatem, szukam napisów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones