PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767840}

Barbarzyńcy

‎Barbarians Rising
6,8 165
ocen
6,8 10 1 165
Barbarzyńcy
powrót do forum serialu Barbarzyńcy

Sam zajmuje sie historia poznego antyku i uwazam, ze ocena dla tego dokumentu jest zbyt wysoka.Obejrzalem serie od konca ogladajac odcinek poswiecony Attyli...Coz, niescislosc historyczna pomieszana z fikcja i przeinczeniem faktow np wyprawa przeciw Wandalom w celu odbicia Kartaginy nie przewodzil Aecjusz ale Marcellinus.Inna rzecz, ze to V wiek wiec czemu "rzymskie" odzialy wygladaja umownie jak z czasow poczatku pryncypatu(I wiek ne)Irytujace jest to, ze filmow o podobnej tematyce jest jak na lekarstwo i jak powstaja to sa zchrzanione do granic wytrzymalosci

Magister_Perotinus

To czy jest za wysoka czy nie to decyzja, wszystkich oceniających ten serial - Moim zdaniem ocena serialu jest odpowiednia .

buterfly

aha, czyli trzeba sie poddac nurtowi zbiorowosci bo "zbiorowosc kaze". Juz to przerabialismy w historii.Oprocz tego to forum i kazdy ma prawo do wyrazania opinii a ty wz kolei nie masz prawa komus tego odbierac.

Magister_Perotinus

Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojego komentarz - Chodzi o to że nie tylko ty oceniasz ten serial , da ciebie jest dla wysoka a dla inny nie .

Nie zamsz ci niczego odbierać, na drugi jebak raz użyj wzrostu według mnie - Zapewne nie każdy uważna że ocena tego serialu jest za wysoka .

ocenił(a) serial na 3
Magister_Perotinus

obejrzałem pierwszy odcinek na siłę, aby się upewnić że jest na pewno tak źle, jak widziałem po pierwszych 15 minutach. Produkcja pod amerykańskiego masowego telewizyjnego widza, nie należy oczekiwać zbyt wiele. Raczej ma popularyzować temat, niż go rzetelnie przybliżać.

Dionizos13

Co do samego serialu to się zgodzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones