PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704463}
4,0 1 776
ocen
4,0 10 1 1776
Baron24
powrót do forum serialu Baron24

Beznadzieja

ocenił(a) serial na 2

Nie wiem czemu ma służyć kręcenie za przeproszeniem, takiego gów,,,,a, ani to śmieszne nie jest, ani ciekawe. Nazwanie tego serialem komediowym to duże nadużycie. Nuda, sztampa, flaki z olejem. Świat idzie do przodu, a my zatrzymaliśmy się na poziomie "Wszyscy kochają Raymonda", Serialu, która powstał dwadzieścia lat temu. Obawiam się, ( a raczej bardzo cieszę ), że Baron24 zejdzie z anteny po pierwszej serii, jak nie szybciej.

ocenił(a) serial na 2
tonyhawkjr

TVP 2 chyba wiedziało o tym od początku - w spotach jest określany 26 odcinkowym serialem, zatem dobrze wiedzą, że kolejne już nie powstaną ;) Pytanie po co w ogóle powstały? Przecież ktoś musiał skrypt zatwierdzić? A może się mylę i wystarczy wepchnąć Karolaka by poszło na antenie? Równie dobrze mogliby stworzyć "serial", "komediowy" - Karolak drapie się po tyłku, ważne, że on w nim jest, widownia i tak to łyknie, eh...

A_Master_of_Disaster

Mimo wszystko, kupuje ten serial bardziej niż to ścierwo rodzinkapl :)

ocenił(a) serial na 2
Sacha_fw

Kwestia gustu :) Ja akurat z dwojga złego wybrałbym Rodzinkę.pl, tam przynajmniej się kilka razy pod nosem uśmiechnąłem, w końcu niektóre zabawne sytuacje chyba każdy przeżył ze swoją zwariowaną rodzinką :)

A_Master_of_Disaster

No to kwestia gustu. Każdy z tych aktorów w rodzince po prostu doprowadza mnie do szału. Nie dość, że grać tam potrafi tylko Kulesza to jeszcze sie marnuje w takim czymś.

ocenił(a) serial na 2
A_Master_of_Disaster

Chodziło pewnie o to, że skoro tyle ludzi oglądało durne, ostatnie serie rodzinki.p,l to na pewno obejrzą i to ;) Trzeba czymś dziurę w programie zapchać.

ocenił(a) serial na 2
Rosso17

Właśnie daje temu serialikowi "szansę" przynajmniej próbuję, bo ktoś napisał, że niby jest lepiej, ale wybaczcie, odcinek o "gwałcie" dokonanym rzekomo przez komornika na Karolaku, jest ponad moje siły, takiej kupy to jeszcze nie widziałem, eh :/ Telewizjo zeszłaś na psy, bez urazy dla tych szlachetnych zwierząt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones