PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704463}
4,0 1 776
ocen
4,0 10 1 1776
Baron24
powrót do forum serialu Baron24
JolkaQ

Jutro, 7 marca, dwa odcinki o 20.40 i 21.05. Można je też obejrzeć już teraz na stronie serialu.

ocenił(a) serial na 1
JolkaQ

Już mogli lepiej nakręcić nowy sezon Rodzinki;)

jazdowicz2666

Masz rację lepszy by był nowy sezon rodzinki.pl ponieważ ten nowy serial jakiś taki mało śmieszny ale może się jeszcze rozkręci.

matzie23

Dotrwałem do połowy pierwszego odcinka....

ocenił(a) serial na 2
rad_75

Solidny niewypał póki co, gratulacje dla TVP.

matzie23


A ta rodzinkapl to niby śmieszna była? Gra Kuna i ta ładna córeczka, fajne to będzie.

JolkaQ

Według mnie rodzinka była śmieszna i oglądało sieją z przyjemnością. Baron24 dla mnie na razie masakra, szkoda życia na takie coś,gdyby nie Karolak to nie dałoby się już w ogóle tego oglądać, drętwe, nieśmieszne, wręcz żałosne.

sarames

a mym zdaniem podobnie jak rodzinka , nowy serial jest słabiutki , i choć przynajmniej w rodzince się cos działo , tak w nowym serialu było nazbyt drętwo , a nawet her Karolak nie ratował serialu ( osobiście nie chcę krytykować , ale pan Karolak w nowym serialu wygląda jak , za przeproszeniem żul )

hut334

Wiadomo, nie wszystkim podoba się to samo, więc rozumiem opinię o rodzince, chociaż ja osobiście bardzo lubię ten serial. :)
A co do Karolaka to bardziej chodziło mi o jego teksty, które w porównaniu do reszty obsady są całkiem znośne, ale w pełni zgadzam się,że wygląda jak żul, chociaż chyba jest nieco chudszy niż w rodzince. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones