PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33600}

Bastion

The Stand
7,0 4 885
ocen
7,0 10 1 4885
Bastion
powrót do forum serialu Bastion

wydanie DVD

ocenił(a) serial na 9

Postanowiłem napisać coś krytycznego na temat samego wydania w Polsce filmu na płytach
DVD. Otóż jest to kpina. Film 6 godzinny wydano na 2 płytach DVD, co zmusiło do zastosowania
tak sporej kompresji iż jakość obrazu jest naprawdę bardzo kiepska. Dodam że jest obraz w
proporcjach Anamorficznych oraz dźwięk tylko dwukanałowy. Żenada, dokładnie to samo miałem
wcześniej na VHS. Oszczędzić chcieli na nośnikach ? Płyta DVD w dystrybucji kosztuje poniżej 1 zł
! Chętnie bym dołożył nawet 10 zł aby mieć ten film choć w normalnej jakości. Przy 3 płytach, czyli
średnio 2 godz. na płytę już obraz byłby przyzwoity, a i weszła by panorama i dźwięk przynajmniej
DD (o ile w ogóle ten film istnieje w takich parametrach).
Warner Home Video powinni się wstydzić !

ocenił(a) serial na 9
GodAs

Z zażenowania zapomniałem napisać o najważniejszym. Otóż tragiczne jest tłumaczenie. Niektóre teksty są w tej wersji tak przetłumaczone, że gdybym nie znał treści to nie wiedziałbym o co chodzi. Udało mi się ściągnąć divx z lektorem i jest już ciut lepiej, ale naprawdę dobre (logiczne) tłumaczenie miałem na wydaniu VHS, aż żałuję że pozbyłem się magnetowidu.

ocenił(a) serial na 2
GodAs

Wiele filmów na DVD wydawanych jest w Polsce w gorszej jakości technicznej (a jak piszesz - i merytorycznej), niż swego czasu na kasetach... Rżną nas w dupę, jak popadnie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones