PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168032}

Batman - 20 lat później

Batman Beyond
7,5 6 488
ocen
7,5 10 1 6488
7,0 4
oceny krytyków
Batman 20 lat później
powrót do forum serialu Batman - 20 lat później

Polska rzeczywistosc - calosci za darmo nieobejrzysz, calosci nie kupisz, calosci nie wyemituja. Ile seriali konczy tak w archiwach tv? Brakuje takiego RTL7 ktory emitowal seriale od a do z. Aktualnie najbardziej wartosciowa TV jest dla mnie TV Puls. Zdarzalo sie im juz wykupywac prawa i emitowac starsze produkcje, kto wie czy nie zainteresowali by sie owym Batmanem

Mareve

Mam tak samo z tym serialem jak i Kleszczem, nie są aż tak popularne i ciężko znaleźć odcinki po polsku

ocenił(a) serial na 10
WujekKoszar

Kleszcz to bóg kreskówek jak ja to uwielbiałem.

ocenił(a) serial na 10
Mareve

Wielka szkoda, sam bym obejrzał. Ostatnio oglądałem jako dzieciak, dziś mając dwójkę z przodu szukam od paru lat ale jeszcze serial z polskim dubbingiem z Pazurą jako Terrym to biały kruk. Gdybym mógł to kupiłbym całą kolekcję z PL dubbingiem. Szkoda, że temat ucichł i nigdzie tego nie ma. Kiedyś dawno temu pisałem do Cartoon Network w tej sprawie, niestety zero odzewu.

ocenił(a) serial na 9
transformers

Też mam dwójkę z przodu i też totalnie kupiłabym wszystkie serie z polskim dubbingiem za wszystkie moje pieniądze plus dorzuciłabym nerkę. Conroy i Friedle to oryginały i nic ich nie pobije, ale nostalgia działa i te kilka odcinków z Pazurą oraz Trońskim dostępnych w Internecie pokazuje, że również odwalili świetną robotę. Nie wiem, gdzie pisać, by dostać jakąkolwiek informację, bo z prawami autorskimi jest bajzel: serial jest produkcji Warner Bros, puszczano go w Cartoon Network, ale to było pasmo Toonami. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś ewentualną akcją ze zbieraniem chętnych (podpisy? petycja?), to daj znać na privie, możnaby uderzyć na facebookową sekcję superbohaterską i reddita.

Shayera

Myślę że kiedy platforma HBO Max wystartuje, na pewno trafią na nią wszystkie animacje DC.

Ja bardzo długo szukałem odcinków Batman TAS z Andrzejem Ferencem w głównej roli - również biały kruk...

difool

Ja chce napisy do tych wszystkich seriali, tego rownież nie idzie nigdzie znaleść, mam nadzieje ze jakaś platofrma w koncu zdecyduje się na wrzucenie ich

kubala102

Patrząc jak HBO GO wrzuca kilka pojedynczych animacji DC co parę lat... Zaczynam momentami wątpić czy Max zajmie się tematem jak trzeba.

kubala102

Wcześniej byłem pewien że MAX będzie miało komplet wszystkiego z DC, nie znałem oferty GO, bo zawsze tylko używałem Netflixa. Widząc że jest tam ledwie kilka animacji DC byłem w szoku. Pozostaje czekać...

difool

Raczej tak, bo wcześniej te seriale miała Dc Universe które niedługo zostatnie zamknięte wiec wszystkie rzeczy pewnie zostatna przeniesione do Hbo MaX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones