PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94747}
8,0 12 775
ocen
8,0 10 1 12775
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

Po prostu super!!!

ocenił(a) serial na 10

Ten serial jest nie do przebicia ;) NAjlepszy SF jaki do tej pory oglądałam (a całkiem sporo tego było) :)

ocenił(a) serial na 9
luth_eledhwen

Szkoda tylko, że jest tak uparcie ignorowany przez nasze stacje TV. Leciał co prawda kiedyś na TVP 2, ale pora emisji była po prostu nieludzka. Do tego dali tylko pierwszy sezon.

ocenił(a) serial na 10
Christof20

Mała oglądalność :) ale jak się puszcza serial we czwartek po Panoramie, a potem przenosi na 23.15 i do tego daje 2 odcinki to takie są efekty...
Ile osób będzie czekać i oglądać do pierwszej w nocy idąc rano do pracy?
A nie jest to Moda na sukces :) i jak nie widziałeś odcinka to tracisz wątek i dajesz sobie spokój - ściągasz z netu i oglądasz wygodnie w sobotę :)

ocenił(a) serial na 9
koncentrat

No właśnie w tym cały problem. TVP nie potrafiła/nie chciała wypromować tego serialu. Dlaczego ?? Naprawdę nie wiem. Generalnie problem ten dotyczy chyba ogólnie (w naszym kraju) seriali SF.

luth_eledhwen

Jak widać ten serial nie może się równać z Klanem czy M jak Miłość :/

ocenił(a) serial na 10
luth_eledhwen

ja odniosłem takie samo wrażenie. Najlepszy serial s-f jaki do tej pory według mnie powstał. Mogłaby jakaś polska stacja zakupić 4 sezony i zacząć emisję np. w niedzielę o 11.00 [marzenia :)]. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Snajpero1984

A ja chyba nie chciałabym, żeby ogólnodostępna telewizja wyemitowała BSG. Owszem, szkoda, że serial jest w Polsce mało znany, ale... Parę miesięcy temu widziałam fragmenty 1 sezonu na AXN i tłumaczenie wołało o pomstę do nieba (pomijam już fakt, że nawet najlepsze tłumaczenie z lektorem jest pomyłką). Stwierdziłam, że gdybym zobaczyła miniserial po raz pierwszy w takiej wersji uznałabym, że niekoniecznie warto się interesować tym serialem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones