PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181823}
8,0 20 932
oceny
8,0 10 1 20932
7,3 3
oceny krytyków
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

Pytanie, czy ten facet ogladal serial czy zmienial kanaly w trakcie na jakies bardziej erotyczne? Bo ta recka to belkot! Pierwsze moj Panie: Nie dzieje sie to w przyszlosci! Fabula filmu mowi "ziemia, jest kolonia ludzi! Istot pochodzacych z innego swiata! To wlasnie potomkowie tych istot sa bochaterami filmu, nie ziemianie! Ziema jest tu zdegradowana do roli zapomnianej przez bogow i samych inicjatorow kolonizacji, koloni. Po drugie, bogowie, zwani u nas bogami olimpu, greckimi bostwami, wg. fabuly sa .. kosmitami, ludzmi. Wniosek ? Ludzie nie powstali na ziemi, sa potomkami kolonizatorow z planety Kobol. Troche to zakrecone, ale juz po kilku odcinkach mozna to wywnioskowac. Nie wspomne juz o tym ze mowil juz o tym kinowy film z 1978 roku. Prosba do redakcji. Niech recenzje pisza ludzie w temacie, a nie goscie piszacy o "zielonych ludzikach" Oni sa szarzy :P

Pozdrawiam

BobaFett

Kazali mu cos napisac to napisal... ( musze dodac troche bla bla bla bla bla bla bo za krotki... :)

ocenił(a) serial na 10
BobaFett

Chłopcze, ja oglądąłem serial orginalny, filmy i właśnie zabieram sie za ostatni odcinek sezonu 3 nowej wersji BSG więc bez takich insynuacji.
Udowodnij mi że to sie nie dzieje w przysżłosci to wtedy pogadamy, masz swoją opinie, ja swoją, nie podoba się, napisz recenzje.

ocenił(a) serial na 8
Strid

Obejrzales juz do konca i dowiedziales sie dlaczego piszesz glupoty ??

SPOJLER !!!

W ostatnim odcinku 4 sezonu nasi bohaterowie docieraja na nasza planete co widac po mapie - ulozenie kontynentow. W tym czasie na ziemii najbardziej rozwinietym organizmem sa takze ludzie ale z czasow pierwotnych. Jakies dzikie plemiona, nic wiecej. Ostatnie ujecia przedstawiaja zas wydarzenia 150tys lat pozniej i sa to ujecia z naszej terazniejszosci ... Tak wiec gdzie sie odbywa cala historia ?? W przyszlosci czy w przeszlosci !!??

ocenił(a) serial na 10
BigRo

zgadzam się z BigRo To się dzieje tysiace lat temu a w najpozniejsza scena to wlasnie ta ktora dzieje się gdy ujawniają że Ewa była córką ziemianina i pewnej osoby ( nie bede mowil kogo) ktora przyleciala Gallactica :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones