PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866845}

Baymax!

7,2 752
oceny
7,2 10 1 752
Baymax
powrót do forum serialu Baymax!

Ostatni odcinek najlepszy, dużo śmiechu. Podobało mi się, że wszyscy byli razem na końcu...ale to wszystko, bo pierwsze odcinki były średnie, a w połowie było żenująco i obrzydliwie jak na animację. Jak zwykle nadmiar politycznej poprawności, co już po prostu robi się nudne.

ocenił(a) serial na 9
Mick1947

Zdecydowanie się nie zgadzam. Uważam, że animacja jest bardzo dobra. A tematyka uniwersalna i potrzebna. Fajnie, że takie seriale dla dzieci powstają.

ocenił(a) serial na 6
globus6a

Dzieciom nie powinno się pokazywać LGBT, bo to patologia.

ocenił(a) serial na 9
dzenero

Wszystko chyba zależy od tego, co dla kogo znaczy patologia. Bo zdecydowanie nasze definicje są odmienne. I niestety inaczej postrzegamy patologie w życiu codziennym.

ocenił(a) serial na 6
globus6a

Mówisz o błędnym postrzeganiu, jeżeli pochodzisz z patologii, to patologia nie będzie dla ciebie patologią tylko normą. Co innego powie ktoś kto z patologii nie pochodzi, czyli Ty będziesz miał spojrzenie SUBIEKTYWNE, a niestety subiektywizm przegrywa z obiektywizmem. A jeżeli ktoś chce z patologii zrobić normę innym, to działa na szkodę i zakrzywia postrzeganiem, a za takie zachowanie są konsekwencje.

ocenił(a) serial na 9
dzenero

No właśnie chodzi o to ze nikt nie robi normy z patologii. Bo to jest po prostu dla mnie norma. I zdecydowanie orientacja sama innych ludzi sama w sobie nie stanowi zagrożenia dla dzieci. Ale nie rozwijajmy dalej tej dyskusji mamy inne zdania na ten temat.

ocenił(a) serial na 6
globus6a

Jak nikt nie robi?
System robi to cały czas, już prawie w każdym filmie i animacji jest patologia LGBT. To razi w oczy.
A resztę wyjaśniłem wyżej, a Ty potwierdziłeś czy potwierdziłaś. Napiszę to tak, to że dla ciebie patologia jest normą nie oznacza, że jest do słuszne tylko dlatego, że Ty w tym żyjesz. Poza tym zdania patologicznych ludzi żaden ZDROWO MYŚLĄCY człowiek nie weźmie pod uwagę na poważnie. Po prostu zdanie i myśli patologii się nie liczą nawet jeśli system wciska to NA SIŁĘ i robi z tego śmieszna i żałosną modę. Póki jeszcze żyją zdrowo myślący ludzie, to zawsze będą stanowić przeciwwagę dla patologii i nic na to system nie poradzi.

Ja NIE DYSKUTUJĘ, ja ROZMAWIAM. Jest różnica.

ocenił(a) serial na 9
dzenero

Przepraszam człowieku nie znasz mnie a twierdzisz, ze zyje w patologii . Na jakiej podstawie??? Skąd te wnioski, ta nienawiść do drugiego człowieka. To jest właśnie przykre i to jest przykład którego na pewno nie powinno sie pokazywać wyżej wspomnianym przez Ciebie dzieciom.
Forum pod bajką Disneya a takie przykrości. Smutne.
Pozdrawiam i żegnam serdecznie.

ocenił(a) serial na 6
globus6a

Nie zrozumiałeś, pisałem hipotetycznie. Nie że Ty jako Ty jesteś w patologii, no bo wiadomo, że cię nie znam, ale skoro muszę ci to tłumaczyć to rzeczywiście nie są to tematy dla ciebie.
Ja się tyle rozpisałem, a Ty skupiles się na tym, że cię obrażam. Gratuluję zrozumienia tekstu.
Jak ktos początku nie rozumie, to trudno żeby zrozumiał koniec.

ocenił(a) serial na 6
dzenero

Może jesteś bot, który nie ogarnia. Człowiek by spytał jaka jest różnica między tymi słowami, a bot przeoczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones