PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478408}

Beethoven Virus

Be-to-ben Ba-i-reo-seu
7,4 190
ocen
7,4 10 1 190
Be to ben Ba i reo seu
powrót do forum serialu Be-to-ben Ba-i-reo-seu

Moim zdaniem fajne..............
ale tylko momenty z Jang Geun Suk! Gdyby nie ten cały Maestro Kang to byłoby o niebo lepiej!
Ale i tak dramka mi sie w pewien sposób podobała ^^

ocenił(a) serial na 10
marmolada_xd

Gdyby nie ten cały Maestro Kang nie obejrzałabym do końca, bo zrobiłoby się nudno :)

ocenił(a) serial na 9
eris504

a dla mnie drama była więcej niż fajna... była wspaniała. Ale może dlatego tak piszę, że oglądałam ją okiem osoby kochającej muzykę i zajmującej się muzyką. W wielu momentach mocno płakałam, w wielu też ta drama wywoływała we mnie ciepłe uczucia. I tak jak na początku kabaretowy trębacz mnie denerwował tak potem był jedną z moich ulubionych postaci :))) właśnie zaczęłam tę dramę oglądać drugi raz. A trzeci raz na pewno też obejrzę, ale z mamą. I jestem pewna, że jej się też bardzo spodoba, w końcu sama grała w orkiestrze przez wieeele lat... :)

ocenił(a) serial na 8
eris504

dokładnie, gdyby nie Maestro to bym raczej nie skończyła oglądania tak szybko....mimo, że lubię JGS to tutaj mnie momentami irytował. A tak to bardzo możliwe, ze do tej dramki kiedyś powrócę. Świetna muzyka, dobra gra aktorska, wciągająca fabuła.

ocenił(a) serial na 8
eris504

zgadzam się! szczerze mówiąc jego postać uratowała dramę....

ocenił(a) serial na 9
olla0807

Ja w tej dramie to nie mogłam patrzeć na Janga , wyglądał jakoś dziwnie i był strasznie irytujący, obejrzałam ją tylko dla Pana Maestro :D tylko zakończenie głupie...poszedł sobie, od tak? ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones