PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718786}

Follow the Money

Bedrag
7,3 272
oceny
7,3 10 1 272
Bedrag
powrót do forum serialu Bedrag

skandynawskie kino jest niezłe, zawsze z chęcią oglądam, ale ten serial ze spokojem mogli zmieścić w 4 odcinkach. Ale jak się już doszło do 6-ego, to che się wiedzieć jak to się skończy? Całkiem niezły Nikolaj Lie Kaas. Pozostałe role też niezł - za to m.in. lubię kino skandynawskie, bo co film, to inne twarze. Daję 6 za rozwleczenie

Strykasia

Też mam mieszane uczucia jak go oceniać. Z jednej strony wciągający, intryga, śledztwo, Skandynawia - to co lubię. Ale faktycznie rozwleczony, trochę takich uproszczeń. Ale najbardziej to miałam problem z emocjami. Nie wiem czy to kwestia oglądania po duńsku i nie rozumienia języka? Jest dystans, zwykła grzeczność, "dziękuje, dziękuję" i dłuuuuugo dłuuugo nic, a potem dramaty na twarzach, męskie łzy.. No nie wiem jakoś w ogóle nie mogłam się wczuć w te emocje. Myślałam że to będzie jak pierwszy sezon Paktu z Dorocińskim, a trochę zabrakło.....

ocenił(a) serial na 5
Strykasia

Mnie tam w ogóle nie wciągnął ten serial. Leci bo leci i tyle. E tam, pierdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones