PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599142}

Beelzebub

7,8 1 752
oceny
7,8 10 1 1752
Beelzebub
powrót do forum serialu Beelzebub

Komiczne anime

ocenił(a) serial na 9

Naprawde jak do tej pory uśmiałem się sporo ;)

ocenił(a) serial na 8
MrMedrus

ja to samo !; D a jak złapałam za pierwszy odcinek tak oglądałam dalej i dalej aż mi się odcinki skończyły :< i teraz trzeba czekać. Ale humoru to tam mnóstwo. Nawet ten motyw z kotem ;d
Dziwne że Beeluś ma to żółte zamiast nosa, wygląda trochę jak klaun, no i że nie ubrany to swoją drogą, ale może to później będzie miało jakieś znaczenie albo tak dla hecy zrobili.

ocenił(a) serial na 10
Leara

To żółte to smoczek:-)

ocenił(a) serial na 9
MrMedrus

mam dokładnie to samo, płakałam przy tym jak nigdy dotąd :)

MrMedrus

a wiecie może gdzie można obejrzeć to anime :) ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
MrMedrus

Już od dawna tak się nie uśmiałem (od czasu obejrzenia GTO) jeżeli chodzi o anime typowo skierowane w humor i muszę przyznać że jest to chyba jedno z lepszych anime jeżeli chodzi o Komedie.
Oglądałem to na Animezone i tamte tłumaczenie jest wręcz zabójcze, idealnie pasuje do postaci. Chociaż nie wiem jak to wygląda na innych stronach, ale zapewne jest takie samo bo większość portali i tak ma suby z Animesub.
No nie ma co mówić... Jak zobaczyłem ich grę w siatkę... To pierwsza zagrywka Toujo i Ogi przypomina poziom gry Polskiej reprezentacji piłki nożnej. <Taki lekki żarcik (po części)> Najlepsze wrażenie robi pierwszy odcinek, potem poziom lekko opada, ale i tak jest nieźle, potem pod koniec robi się ciekawie i koniec dla mnie był średni.
Ale i tak w tym anime wymiatają Kanzaki i Himekawa... No, z tych dwóch głąbów aż wyrobić się nie da... Cóż narazie Beel'a mamy 37 odcinków, tak więc zostaje czekać na następny sezon.
Polecam każdemu 10/10 za : Pomysł, postacie, kreskę, muzykę oraz humor!

ocenił(a) serial na 10
biro85

Cóż... Beel ma już ponad 37 odcinków, bo wyszedł 38. Więc, trzeba czekać na dalsze.

ocenił(a) serial na 10
MrMedrus

najlepsi są Furuihi i ten jego różowy dryblas;)

ocenił(a) serial na 7
MrMedrus

Nie rozumiem Was ludzie, przecież to w ogóle nie jest śmieszne. Elementy humorystyczne z powodzeniem możnaby wywalić z każdego jednego anime i wtedy dopiero dobrze by się to oglądało.

Humor w Beelzebuubie jest równie kiepski jak i w każdej innej współczesnej produkcji japońskiej. Odwaliło temu narodowi do reszty, a kiedyś taki fajny był.

ocenił(a) serial na 9
Krychu_K

Nie wszystkich musi to śmieszyć , tak samo jak nie każdemu coś musi sie podobać , ale nie oznacza to tego iż coś jest złe.

ocenił(a) serial na 7
MrMedrus

Są rzeczy obiektywnie dobre albo obiektywnie zabawne. Cała reszta to już kwestia gustu, racja.

Ale powiedz mi, co Cię bawi w tym anime? Z ciekawości pytam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones