Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta sezon 1, odcinek 3
odcinek Behawiorysta (2022)

odcinek 3

42m
7,0 467
ocen
7,0 10 1 467
Behawiorysta
powrót do forum s1e3

Ten serial to jest złoto. Pan Mróz powinien zabrać Playerowi wszystkie prawa do ekranizacji swoich książek , ponieważ twórcy z tej stacji tworzą antyreklamę jego twórczośći. W tytule przepraszam twórców TS ponieważ nawet oni byliby w stanie nakręcić lepszą scenę reanimacji , nawet oni mają lepszych montażystów. Jedyny plus to tablice samochodu :). Mam pewna teorię że w stacji tej toczy się pewnego rodzaju challenge kto nakręci bardziej cringowy serial , była już Skazana, ostatnie sezony Chyłki i teraz na prowadzenie wysuwa się Behawiorysta. Jeszc jedno nie trawię Pisdu i TVP ale TVN tymi wszystkimi symbolami też przesadza i sprowadza poważne tematy na wyższy poziom parodii. 3/10

ocenił(a) serial na 1
rael_76

Tego nie da sie ogladac… a szczegolnie pani psycholog/ terapeutki… co za koszmar

okidokinaobloki

Rzeczywiście, "terapeutka" to kompletne nieporozumienie, skąd oni tę kobietę wyciągnęli?? Ona gra jak by sama była na prochach i ta jej rozmemłana pacjentka.......

okidokinaobloki

Taaaaak, Pani psycholog.....jak etiuda ze złego snu zamulona psychotropami na zwolnionych obrotach....

ocenił(a) serial na 9
ewakrauze

Też mocno zastanowiła mnie postać terapeutki ;) No ale cały serial oceniam naprawdę bardzo pozytywnie, liczę na kolejny sezon.

rael_76

Jak na razie podpisuję się wszystkimi dostępnymi rękami! Wręcz nie mam siły, aby szerzej się rozpisywać nad tym shitem. Scena "reanimacji" z reakcją lekarza typu "Pacjent zmarł? Aha." bezcenna. Podziwiam admiratorów tej kolejnej niewypieczonej buły.

rael_76

Dla Ciebie chyba byłby lepszy serial "Sadomasochista". Bo nie wiem kto ogląda tyle produkcji jednej stacji jednocześnie wiedząc, że totalnie mu/jej się nie podobają. Ja nie trawię produkcji netflixa, więc "N-ki" omijam szerokim łukiem

ocenił(a) serial na 3
Acros123

To nie masochizm to wiara że ktoś w PL mając dobry materiał źródłowy nakręci dobry serial. :)))

rael_76

Mam wrażenie, że to nie jest kwestia PL. Niestety seriale bazujące na dobrych materiałach źródłowych na ogól nie są w stanie zachować jakości materiału źródłowego

ocenił(a) serial na 3
Acros123

Tylko że w PL nie tyle bardzo często co zawsze jest źle :) W przypadku Behawiorysty chodzi jednak bardziej o realizacje , montaż , grę aktorską i scenariusz :) Wszystko tu jest na poziomie Trudnych Spraw

ocenił(a) serial na 5
rael_76

Prawda, to nie ma nic wspólnego z książka… nawet postać głównego bohatera… jakaś kompletna porażka. Pomylone wątki, zmyślone, zmienione na gorsze.

ocenił(a) serial na 3
madziuszek89

Dokładnie- jedyne podobieństwo do książki to imiona bohaterów - nic więcej..

ocenił(a) serial na 8
rael_76


przeczytałam książkę i obejrzałam serial i uważam że player sobie poradził, jakby miałoby sens przekładanie wszystkiego 1 do 1? Ja się jeszcze z taką ekranizacją nie spotkałam żeby było identycznie

ocenił(a) serial na 3
crystt

Ale tu nie chodzi nawet o wierność ekranizacji , chodzi o tragiczny montaż , scenariusz z dziurami i grę aktorską , realizacyjna tragedię na poziomie Trudnych Spraw a nie kontentu Premium jak lubi się określać Player . Sama główna postać nie ma nic wspólnego z tą z książki. Oczywiście każdy może oceniać po swojemu , jesli jednak ktoś obejrzał chociaż trochę seriali skandynawskich , brytyjskich czy nawet naszych polskich zobaczy jak tragiczny jest ten serial na poziomie realizacyjnym

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Ja uważam, że zdecydowanie za surowa jest ta ocena. Nie zwróciłam uwagi na takie drobne niedociągnięcia, historia mnie na tyle wciągnęła, że serial oglądałam z zainteresowaniem :)

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Przecież serial był kręcony nie tylko pod okiem Mroza co nawet nie wiem czy widziałeś wystąpił w jednym z odcinków będąc gościem naleśnikarni.

ocenił(a) serial na 3
Maryla85

Sam Pan Mróz twierdzi że po oddaniu książki do wydawnictwa reszta go nie interesuje. Produkując masowo czytadła ma gdzieś ekranizacje. Zresztą Polacy lubują się w słabych serialach są mało wymagającymi widzami. ( oczywiście nie wszyscy)

ocenił(a) serial na 9
Maryla85

Naprawdę sam Mróz wystąpił w serialu? Dla mnie to zaskoczenie, bo szczerze mówiąc, totalnie nie zwróciłam na to uwagi :)

ocenił(a) serial na 4
rael_76

bez jaj piszesz jakby mróz pisał coś naprawdę fajnego a tak naprawdę to vega polskiej literatury

ocenił(a) serial na 3
maciekcpc

Nie o to mi chodziło bo sam uważam Mroza i jego ghosty za średniego pisarza dla mało oczytanych. Chodzi o to że materiał źródłowy jest prosty i łatwy a scenarzyści nawet tego nie potrafili wykorzystać tworząc coś jeszcze słabszego. Reszta to tragiczny montaż , reżyseria co nie powinno się zdarzyć w serialu Premium

ocenił(a) serial na 4
rael_76

ok:) zgadzam sie:)

rael_76

serio?! ja uważam zupełnie na odwrót. pan Mróz powinien zaprzestać swojej grafomańskiej twórczości i pisac tylko wstępne scenariusze do przerobienia, bo książka jest fatalnie napisana a serial całkiem znośny.

ocenił(a) serial na 10
Miss_Dontpanic

A ja wychodzę z założenia, że dobre jest to, co się komu podoba. Patrząc na ilość sprzedanych książek R. Mroza, jednak sporo osób bardzo lubi go czytać. A serial, pomimo tego, że jest tylko inspirowany powieścią, to moim zdaniem naprawdę świetna robota :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones