PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 150
ocen
7,9 10 1 116150
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Za długo nie posiedzi :)

ocenił(a) serial na 4

Przyjmując za prawdę to co było w retrospekcji czyli zakładając, że Julka mówiła prawdę, to tak na prawdę ona odpowiedziałaby jedynie za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem (art. 189 § 3 kk, zagrożenie od 3 do 5 lat), natomiast Shrek z Kijaną za pozbawienie wolności oraz dodatkowo za pobicie ze skutkiem śmiertelnym (art. 158 § 3 kk - za co grozi do 10 lat). Przy dobrych wiatrach Molendówna dostaje trójkę i wychodzi po 18 miesiącach. Mężczyźni nie odpowiedzą z wiadomych względów.
Ewelina ponosi jedynie odpowiedzialność w wymiarze moralnym, za co z resztą spotkał ją ostracyzm ze strony rówieśników, a przede wszystkim ze strony Maćka.
Ogólnie scenariusz tak naiwny i nierealny, że aż śmieszny. Bohaterowi na maksa przerysowani, CBŚP sparodiowany, Belfer lepszy niż Sherlock Holmes. Liczyłem na wiele więcej po pierwszych dwóch odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
doogee

Szczera prawda. Porażka. Ewelina w swietle prawa niewinna w 100%, przy dobrych wiatrach zmienia liceum i zaczyna nowe zycie w innym miescie. Najlepsze jest to, ze polowa mądrych mysli, ze Ewelina jest morderczynia.

ocenił(a) serial na 5
evilcookie

Więc przepraszam za co ta 8? Uważam, że seriale kryminalne należy oceniać po ostatnim odcinku, ponieważ dopiero wtedy wiadomo czy twórcy nie robili widzów w balona (tak jak miało to tutaj miejsce). Nie może być tak, że ostatni odcinek jest najsłabszy w sezonie.

ocenił(a) serial na 7
PW90

za klimat, gre aktorska i swietne 9 odcinkow.

ocenił(a) serial na 7
doogee

Zgadzam się z Wami wszystkimi. Liczyłam na naprawdę więcej, inaczej, lepiej. Chyba też krócej, bo można było zamknąć historię w 7-8 odcinkach.

Mierzi mnie, że Belfer doszedł prawdy (Ewelina psychopatyczna? intrygantka) i w zasadzie spokojnie odszedł/wyjechał.

ocenił(a) serial na 4
Piaff

A co według Ciebie miałby zrobić?

ocenił(a) serial na 6
Piaff

No nie tak spokojnie, przecie nowa sprawa na horyzoncie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones