Belfer (2016-2023)
Belfer: Sezon 3 Belfer Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Belfer (2016-2023)

Odcinek 1

48m
6,2 472
oceny
6,2 10 1 472
Belfer
powrót do forum s3e1

Część pierwsza, dobra. Druga, niezła. Trzecia? To chyba jakiś żart. Obsada w łapance wybierana. Talent młodych? Chyba ekipa spod monopola lepiej by zagrała.

rad_75

Nie zgadzam się. Widziałeś bringbackalice? Tu masz całą obsadę poziom lepszą

cutstevens

Nie widziałem, i nie mam w planach. Nie neguję Twojej opinii, każdy ma prawo do własnego zdania. Ja swoje wyraziłem. Porównałem obsadę w wcześniejszymi częściami Belfra.

rad_75

Jasne, ja również wyrażam swoje zdanie :)

rad_75

To prawda narazie 3 sezon słabiutko. A i Paweł jakiś taki nijaki, i Roma Gąsiorowska ppteornie mi tutaj nie pasuję. Może dlatego że poprostu nie lubię jej sposobu grania i wymowy;)

ocenił(a) serial na 8
rad_75

dokładnie i ta muza

HV71

Emade robił muzykę, a jest fatalna

ocenił(a) serial na 8
FortyTwo

no w 1 odc. beznadzieja

ocenił(a) serial na 9
rad_75

Druga cześć beznadziejna. Po latach obejrzałam jeszcze raz jedynkę i dwójkę. I tak jak ponownie obejrzałam jedynkę tak nie przebrnęłam nawet przez pierwszy odcinek dwójki. Trójka to powrót do klimatu z jedynki. Wielu plus!!!

boryskatarzyna185

boryskatarzyna185 Masz prawo do takiej oceny. W trzeciej części, nie dotrwałem do końca drugiego odcinka. Na chwilę obecną, druga część bije na głowę trzecią. Ale to tylko moja opinia.

rad_75

Ten trzeci sezon to poziom paradokumentów tvnu

ocenił(a) serial na 8
rad_75

Mnie się sezon 3 bardzo podoba, fajny pomysł z stroną internetową, wg mnie sztos.
Nie wiem człowieku czego oczekujesz, ten sezon jest zdecydowanie lepszy fabularnie od 2.

GacMaster

Człowieku, każdy ma prawo do swojej opinii. Dla mnie, gra aktorska w 3 to porażka. Skoro Ci się podoba, to oglądaj. Pozdrawiam.

rad_75

Dokładnie to samo miałem napisać. Zmarnowałem pieniądze kupując subskrypcję Canal+

rad_75

Mam takie same odczucia po bardzo trudnym do przebrnięcia seansie pierwszego odcinka trzeciego sezonu. Skąd wzięli się ci młodzi aktorzy? Grają tak nienaturalnie i siłowo, że prawie puchną, mimika rodem z niemego kina. Również uważam, że pierwszy sezon nie był zły, drugi był już trudny do obejrzenia, ale przez trzeci nie mogę się przedrzeć. Do tego zaczynam odnosić wrażenie, że Stuhr w każdej produkcji gra tak samo. A zawsze zdawało mi się, że jest dobrym aktorem potrafiącym kreować różnorakie postacie.

rad_75

Co racja to racja. Trzecia część ma obsadę może i dobrą ale gra aktorska na poziomie spróchniałego drewna z Puszczy Białowieskiej . Gąsiorowska beznadziejna jako komisarz a nadkomisarz Kalita bardziej nadaje się na proboszcza parafii w Dąbrowie Górniczej. Zero charyzmy. Grają jakby byli na prochach do prania :)

rad_75

rydzyk fiucie oddaj maybacha

rad_75

Nie jest tak źle. Pierwszy odcinek jest na poziomie paradokumentu ale im dalej w las tym lepiej. Niestety jak zwykle szwankuje dźwięk. Dialogi wypowiadane przez niektórych aktorów były dla mnie nie zrozumiałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones