PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737086}

Beowulf: Powrót do Shieldlands

Beowulf: Return to the Shieldlands
5,4 537
ocen
5,4 10 1 537
Beowulf: Powrót do Shieldlands
powrót do forum serialu Beowulf: Powrót do Shieldlands

Oglądał ktoś pierwszy odcinek? Warto się za to zabrać? Lubie fantasy, ale musi być dobrze zrobione.

ocenił(a) serial na 5
Gasza1910

Szału nie ma! Jak dla mnie przeciętny mini-serial.

christne1313

OK. Dzięki

ocenił(a) serial na 6
Gasza1910

Nie ma też tragedii jak różnego typu nisko budżetowe produkcje.

Szarypan

Wstrzymam się na razie. Poczekam jak będzie cały sezon i wtedy się zobaczy.

ocenił(a) serial na 7
Gasza1910

A mnie się podobał. CO więcej zapowiada się całkiem nieźle.

ocenił(a) serial na 7
Gasza1910

Jak dla mnie całkiem spoko, warto obejrzeć.

Gasza1910

Wg mnie niestety marniutko - główny bohater oczywiście musi na każdym kroku pokonywać antagonistę, ratować kogo trzeba i mieć kryształowe serce. Dialogi drętwe, sceny łatwe do przewidzenia i po raz kolejny na siłę poprawność polityczna - gdzie w tamtych czasach na tych terenach żyli czarnoskórzy?? Ogólnie po pierwszym odcinku lekkie rozczarowanie - daję szansę jeszcze kolejnym, ale jeśli będą w podobnym stylu to niestety będzie to zmarnowanie świetnego tematu, a szkoda. A to, że niskobudżetowy, nie musi oznaczać, że słaby - do dobrych dialogów i lepszej gry aktorskiej (skądinąd kilku naprawdę znanych nazwisk), nie trzeba milionów ;)

ocenił(a) serial na 1
Gasza1910

Można obejrzeć ale trzeba pamiętać, że to zupełne fantasy - nie dawna skandynawia tylko kraina multikulti, gdzie negrzy, arabowie ( a może latynosi ? ) i rogate trole żyją w społeczności przypominającej nieco wikingów.
Jeśli się pogodzić z tym dziwactwem to mamy niezły film akcji, tak na 6+ po pierwszym odcinku

mateusztt

Wiesz... ja się po tym nie spodziewam serialu historycznego, tylko właśnie fantasy.

ocenił(a) serial na 7
Gasza1910

No dokładnie. Nie wiem czego się wszyscy spodziewali po tym serialu. To miało być i jest fantasy. Btw oceniać serial po jednym odcinku, to jak oceniać książke za wygląd okładki.

Hagen21

No nie zdarzyło mi się tak oceniać serial.

P.S. Hagen to z książki?

ocenił(a) serial na 5
Hagen21

hmm...serial nazywa sie Beowulf,traktuje o sadze o Beowulfie ktora ma miejsce w skandynawii,pelnej wikingow wiec chyba tego sie spodziewano a dostalismy cos na ksztalt opowiesci z 1000 i jednej nocy tyle ze w mniej slonecznej krainie .

Gasza1910

Epos starogermański Beowulf też jest fantasy, po co robić fantazje z fantasy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gasza1910

kaszana totalna , jeżeli już na prawdę nie wiesz co zrobić z wolnym czasem to można zobaczyć ale i tak uważam że szkoda na ten serial czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones