Berlin (2023)
Berlin: Sezon 1 Berlin sezon 1, odcinek 1
odcinek Berlin (2023)

Miłosna energia

The Energy of Love 58m
7,1 383
oceny
7,1 10 1 383
Berlin
powrót do forum s1e1

Jakim cudem Berlin mówi o sobie " wujaszek Berlin"? A ktoś z bandy, że zna Berlina x lat? Przecież został Berlinem dopiero w mennicy! W poprzednich retrospekcjach używali jego imienia, nikt nie mówił Berlin.

katecat_filmweb

Dopiero teraz zwróciłam na to uwagę, ale przecież masz rację. Mega duży i głupi błąd

ocenił(a) serial na 6
katecat_filmweb

Dokładnie, podczas oglądania miałam takie same przemyślenia.

katecat_filmweb

"Przecież został Berlinem dopiero w mennicy! "
W którym momencie? Dawno oglądałem, ale pamiętam, że Berlinem był wcześniej.

AshtarPL

Wszyscy dostali swoje ksywki w willi, kiedy przygotowywali się do napadu na mennicę. Tylko Profesor znał ich nazwiska.

katecat_filmweb

Aż sprawdzę, ale tak jak ktoś już pisał, nie było żeby Berlin mówił że będzie Berlinem. W każdym razie nie pamiętam, dlatego sprawdzę.

AshtarPL

Wcześniej był Andresem.

katecat_filmweb

Jedno nie wyklucza drugiego przecież?

ocenił(a) serial na 5
katecat_filmweb

Chyba jedyne wytłumaczenie, to że Berlinem był od zawsze i to od niego wyszedł pomysł, by reszta ekipy w Domu z papieru miała podobne ksywy

XL90

No nie, bo w poprzednich retrospekcjach ( w klasztorze kiedy szykowali skok i brał ślub) był Andresem, a nie Berlinem. Zresztą taki był zamysł, wszyscy mieli ksywy od stolic między innymi po to , żeby za szybko ich nie zidentyfikować.

katecat_filmweb

Bo to jest spin off

Susie_Lesba

Nie, to jest prequel.

katecat_filmweb

Miałem to samo napisać ale wszedłem na komentarze. To samo mojej żonie mówię, jakim cudem Berlin skoro ksywę dostał później...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones