PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877114}

Bez pożegnania

Disparu à jamais
5,7 4 603
oceny
5,7 10 1 4603
Bez pożegnania
powrót do forum serialu Bez pożegnania

Najgorszy aktor pierwszoplanowy dekady. Brak słów by opisać jak jest kiepski.
Związki przyczynowo-skutkowe tak nierealne, że albo Coben napisał najgorszą książkę (nie czytałem), albo scenarzysta ma galaretę zamiast mózgu.
Kretynizm za idiotyzmem.
Poświęciłem się i obejrzałem całość, byście nie musieli tego robić;)

webeckPL

Będę bronić Cobena do mojej śmierci. Przeczytaj książek to moja ulubiona poza tymi z Bolitarem. Problemem jest ego ludzi,którzy to kręcą gdyby trzymali się książki 1:1 byłoby mega

webeckPL

galareta z mózgu to chyba u ciebie pseudoznawco, koneserze od siedmiu boleści xD dawno takich nieobiektywnych bredni nie czytałem - akurat gra aktorska głównego bohatera to mocny atut tego serialu

ocenił(a) serial na 6
webeckPL

Ten bohater jako postać jest kiepski. Dość mało dociekliwy, mało zorientowany w rodzinnej sytuacji. No i to co odwala na końcu...

[spoiler wielki jak mój ku.tas]

Na koniec po raz pierwszy w końcu decyduje się pociągnąć za spust tylko po to, by zabić brata, który 3 minuty wcześniej uratował mu życie, tak teraz główny bohater ratuje psychopatę, który porwał jego dziewczynę - no brawo. Zwłaszcza, że ze swojej bratanicy zrobił sierotę, to jak dla mnie na finale wybór był prosty, a ten główny bohater okazał się totalnym ludzkim ścierwem. Ja rozumiem, brat swoje na sumieniu miał, no ale nikt tam nie był bez winy, a ten łysy to jednak po.jeb i psychopata, co przez wszystkie odcinki ludzi zastrzał, więc zasłużył sobie by zdechnąć.

ocenił(a) serial na 3
webeckPL

Nie tylko najgorszy aktor. W dodatku brzydki.

ocenił(a) serial na 2
webeckPL

Czytałam książkę i serial się z nią nie pokrywa, fabuła została pozmieniana na debilną niestety :) Książka też mnie jakoś super nie porwała, ale zdecydowanie była dużo lepsza niż ta tragiczna ekranizacja. Wyrzucili z książki naprawdę ciekawe wątki żeby dodać idiotyzmy typu bijatyka w jakimś biurze, 2 gości na 10 xd

webeckPL

Niestety nie mogę zaprzeczyć. Wytrzymałam do 2 odcinka. Znudził mnie i zamęczył.

ocenił(a) serial na 10
webeckPL

Ciekawe co było przyczyną której skutkiem jest twój malutki nierozwinięty mimo wszystko mózg łebeczkuPL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones