PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861795}
6,1 698
ocen
6,1 10 1 698
Bez skrupułów
powrót do forum serialu Bez skrupułów

Produkują serial, puszczają o godz.20, zaznaczają od lat 16, a potem tylko pii, piii i piiiii. Tylko Polsat jest tak beznadziejny od lat. Dziw, że na scenie gwałtu wielkiego prostokąta nie dali.

Hipis_3

Czuję się jakbym miała 12 lat i oglądała film z ukrycia. Cenzura "piii" psuje cały odbiór. Jeśli to ma być thriller i to o takiej tematyce to "piii" jest nie na miejscu. Produkcja z przeklensteami ocenzurowana??!!

Hipis_3

Cycki z daleka to ok, a z bliska to już zasłonili ja pikole

ocenił(a) serial na 7
Hipis_3

W tym samym paśmie, przed tygodniem, leciał też Bad Boy Vegi. Nie wiem jak to wyszło, ale tam to już musiało być jedno wielkie piiiii.
To strasznie psuje dialogi, które i tak nie są najlepiej udźwiękowione w przypadku Bez skrupułów. Ugrzecznianie na siłę...

Halconnegro

Przez to pikanie nie da się tego oglądać

ocenił(a) serial na 6
Halconnegro

ale niestety w większości dialogów piiipanie psuje odbiór zdania, bo to jest wycinanie słowa. może nie zdajemy sobie sprawy, ale przekleństwo to też słowo i wskazuje emocje i odbiór oraz sens zdania. to nie jest tylko chamskie czy dresiarskie słówko które trzeba wyciąć. Podczas seansu wiele zdań nie miało dla mnie sensu i podejrzewam że dla wielu widzów również. Jeżeli już puszczamy film o 20:00 to zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest pasmo dziecięce o 7:00 gdzie są bajeczki i kreskówki

Mauna_Kea

Dokładnie. Myślę identycznie

Hipis_3

Dokładnie! Też mnie to wkurza. Właśnie oglądam 1 odcinek

Hipis_3

Telewizja Polsat chyba zawarła pakt z TV Trwam. Nie idzie słuchać tego piiiiii. Serial stracił całkowicie na wartości. I te rozmazane cycki - żenada!!!

ocenił(a) serial na 5
Hipis_3

I dlatego mnie wkurza fakt, że Polsat jest koproducentem niektórych dobrych filmów Polskich. I to w szczególności najnowszych. Na przykład ,,Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa,, to chyba za dwa lata w TV pokażą i wstawią wielkiego czerwonego trójkąta na ekranie. Nie wspominając o ,,Psy 3. W imie zasad,, , tam to dopiero bedzie cenzurowane... Ta telewizja to jest żenada, i to ,,Bez skrupułów,, na Ipli bede oglądał.

Hipis_3

Niestety Polsat stara się przestrzegać przepisów, gdzie film od 18 lat może być puszczony po godz 23, i tym samym strzela sobie w kolano produkując i puszczając takie filmy na siłe wcześniej. Nie wyciągnęli wniosków ze słynnej premiery "Wilka z Wall Street".
Przy okazji, to ten przepis z godz.23 jest beznadziejny.

Hipis_3

No bo taki szesnastolatek przecież nie umie sobie Ipli odpalić i wcale nie obejrzy tego serialu o dowolnej porze i w pełnej krasie ;)

ocenił(a) serial na 7
Milanowa

Polsat to tak z wszystkim. Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek.

Hipis_3

Właśnie u mnie w domu osoba z rodziny to teraz ogląda. Żenada godna słynnej cenzury "Wilka z Wall Street" sprzed paru wiosen.

Hipis_3

Zupełnie tego nie rozumiem. Na innych kanałach leci sobie "Dzień świra" albo "Kiler" i przeklinają bez żadnego pikania, a Polsat cenzuruje?

Hipis_3

Najbardziej śmieszy nie to, że przekleństwa są "wypikane" (przyznaję się, że nie pamiętam czy to było w "bez skrupułów" czy w "bad boyu"), tylko to, że zamiast tego "wypikania" częściowo jest podłożony jakiś "przypadkowy" dźwięk (na przykład trzaśnięcie drzwi, klakson samochodu itp.), który nie wynika w żaden sposób z akcji i ma za zadanie jedynie "zagłuszyć" przekleństwo. Daje to idiotyczny efekt. Jak dla mnie totalna dziecinada.

san123f

Ta sytuacja, o której pisałem ma miejsce w serialu "Szadź", czyli produkcja TVN-owska.

ocenił(a) serial na 9
Hipis_3

Właśnie obejrzałem całość na jeden raz z Ipla. Serial dobry a więc polecam. Chociaż ja kieruje się tym że lubię Gajosa i Stramowskiego :-) Natomiast szokuje mnie że w TV mogliby tak to spieprzyć tymi piiiii i etc.! Niewierze;-) Dzieciniada....

Hipis_3

Polsat ogólnie ma problem z przeklenstwami i nagoscia kobiecą. Filmy z nagimi penisami emitują o 20:00 i nic nie cenuruja. Jedynie nagość kobieca jest albo wycinana albo cenzurowana zamazanym ekranem.

AgusKa1993666

Rządowa TVP aż tak nie przestrzega zasad jak Polsat. Może Polsat wziął się za wychowywanie narodu.

AgusKa1993666

To chyba bardziej ogólny trend, bo męskiej nagości jest coraz więcej w polskich filmach, np. : "Płynące wieżowce" - dużo scen
"W imię..." - dużo scen
"Sala samobójców" - prysznic
"Zjednoczone stany miłości" - 8 minuta
"Wszystko co kocham" np 25 minuta filmu.
Choć i wcześniej takie sceny były w filmach typu:"Dzieje grzechu", "Łuk Erosa", "Sztuka kochania". Swoją drogą w kinie europejskim też jest taka tendencja, choćby w niemieckim "Tiger Girl", "Berlin Alexanderplatz" i wielu innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones