PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 726
ocen
7,7 10 1 11726
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

Najbardziej interesuje mnie jej wątek. Dotąd pacjentami Wolskiego byli ludzie wykształceni lub
młodzi z inteligenckich rodzin. Teraz we wtorki po raz pierwszy na kanapie zasiada prosta,
nieszczęśliwa /jak wszyscy tu/ kobieta. Nie potrafi nawet sformułować swoich problemów,
oczekiwań, wniosków. Wygląda na to, że dla niej odkryciem jest, że wogóle może komuś
opowiedzieć o sobie, i nie zawsze jej się to podoba. Mam nadzieję, że zrozumie między innymi, że
"człowiek żyje po to, aby być szczęśliwym".

ocenił(a) serial na 7
duzami

a Celińska jest niewiarygodna w tej roli. rozwaliła mnie totalnie. oglądam ją z zaciśniętymi pięściami. nie widzę aktorki, która wciela się w postać. oglądam złamaną, nieszczęśliwą kobietę. prawdziwa klasa

raven46

Właśnie byłem na pogadance z twórcami filmu gdzie Reżyserka tych odcinków mówiła o swojej postaci. Chciała aby Andrzej poczuł coś do Janiny jak do Matki, aby się bardziej zaangażował, bo inaczej, nie otworzył by jej a ona się przed nim.

raven46

Prawdziwa klasa , klasa światowa :) Bezapelacyjnie wybitnie utalentowana aktorka która spokojnie może się równać chociażby z Meryl Streep.Jest sporo takich niesamowitych osób w polskim kinie które są niestety mocno niedoceniane.

Hadrian1988

Dzisiejszy odcinek absolutnie fantastyczny, poruszający

ocenił(a) serial na 10
slimak79

Dokładnie, rewelacja! I jeszcze to cudne stwierdzenie: "jesteśmy odpowiedzialni za swoje szczęście" :)

duzami

Oj tak, gdyby Pani Stanisława Celińska grała w amerykańskiej wersji serialu nagroda dla najlepszej dramatycznej (serialowej) aktorki murowana.
To już nie aktorstwo, ale całkowite stopienie się z kreowaną postacią jestem zachwycona i dumna, że tak rewelacyjnie gra polska aktorka.
Podziwiam i szanuję Panią Stanisławę za jej pracę i strasznie mi wstyd, że "odkryłam",
a właściwie doceniłam jej talent dopiero po roli w telewizyjnej produkcji, ale lepiej późno niż wcale :)

ocenił(a) serial na 10
duzami

Zgadzam się ! Zwróćcie jeszcze uwagę, że tak naprawdę to tylko jej terapia w pełni się udała. Tylko ona -ta prosta nieszczęśliwa kobieta pomimo początkowej niechęci do Andrzeja... uwierzyła mu, ....zastosowała... i ....wygrała !!!

sylsob1

Oni się pokochali miłością agape. Po serii oczyszczajacych rozmów, odnaleźli do siebie drogę. Zobaczyli w sobie matkę i syna, oraz syna i matkę. O n na zawsze zapamięta jej ciasteczka, ona jego spontaniczny, zupełnie nieprofesjonalny śmiech.

ocenił(a) serial na 8
duzami

Tak, po prostu cudowna była. Ona nie grała Janiny, ona się nią stała. Zawsze uwielbiałam Celińską, bardzo się cieszyłam, jak zobaczyłam w zwiastunach, że będzie grać w nowej serii. Uwielbiam jej głos. Jest wspaniała!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones